نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363333
کنایه فردوسی پور به سرهنگ علیفر/ ما که کاری نداریم سازنده ورزشگاه چه کسی است!
بخش ورزشی الف،27خرداد95
فردوسی پور گزارشگر بازی ولز مقابل انگلیس بود.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۵
به گزارش خبرآنلاین؛عادل فردوسی که گزارش بازی انگلیس و ولز را برعهده داشت در ابتدای صحبتش،آنجا که داشت اسامی بازیکنان دو تیم را اعلام می کرد کنایه ای به همکارش سرهنگ علیفر زد.

او در این مورد گفت:«بازیکنان را معرفی کردیم اما کاری نداریم که سازنده این ورزشگاه چه کسی بوده است و اصلا چه کار داریم که چه کسی این ورزشگاه را ساخته است؟چه کاری است خودمان را درگیر این موضوع کنیم؟»

چند روز قبل و در بازی لهستان مقابل ایرلند شمالی علیفر اشتباه بزرگی را انجام داد و به اشتباه نام سازنده ورزشگاه را،نام جوانی اعلام کرد که در فضای مجازی دست به شیطنتی عجیبی زده بود.
 
کلمات کلیدی : عادل فردوسی+سرهنگ علیفر
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۵ ۰۲:۲۰:۰۶
هرچند از گزارشهای علیفر خوشم نمیادولی دلیل نداره فردوسی پور به بزرگتر احترام نذاره.بارها درگزارشها فردوسی پور به ننه وبابا .وزار وزکی یک بازیکن کارداره.حتی به چه جوری خوابیدن فوتبالیست کار داردگاهیاوقات با حاشیه پردازی باعث شده یه بازیکن درایران محروم شده.اقای فردوسی اول خود سازی بعد دیگر سازی. (3781819) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.