توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 474330
موگرینی: بسیار تحت تاثیر مشارکت گستردۀ ایرانیان در انتخابات قرارگرفتم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اذعان کرد بسیار تحت تاثیر حضور گسترده مردم ایران در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قرار گرفته است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، موگرینی در حاشیه گردهمایی جهانی اقتصاد گفت: من بسیار تحت تاثیر سطح مشارکت مردم ایران در انتخابات و مشارکت گسترده روز گذشته در رای گیری قرار گرفتم و به رئیس جمهور حسن روحانی به خاطر دریافت حکم بسیار قوی برای دور دوم تبریک می گویم.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: ما در اجرای توافق درباره برنامه هسته‌ای ایران به خوبی در حال همکاری بودیم و من می‌دانم که وی (روحانی) تا چه اندازه نسبت به ادامه اجرای کامل این توافق و همچنین تعامل با جامعه بین‌المللی به خصوص اروپا درباره بسیاری از مسائل دو جانبه و نیز صلح در منطقه متعهد است و نیاز به کار بیشتری است.

موگرینی افزود: ما همچنین نیاز به نوعی تعامل متفاوت از طرف ایران خواهیم داشت و من مطمئن هستم که این حکم قوی که وی دیروز دریافت کرد می‌تواند اساس خوبی برای همکاری آتی در این زمینه باشد.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز گذشته نیز در یک پیام توییتری پیروزی روحانی را در انتخابات ریاست جمهوری ایران به وی تبریک گفت.
 
کلمات کلیدی : نتایج انتخابات + نتیجه انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ریاست جمهوری + انتخابات ۹۶ + شمارش آرا + نتیجه نهایی انتخابات + پیروزی روحانی + فدریکا موگرینی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.