توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504949
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در غرب تهران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۱
فرمانده انتظامی غرب استان از دستگیری کلاهبردار ۱۰ میلیارد ریالی در شهرستان قدس خبر داد.

سردار محسن خانچرلی بعد از ظهر چهارشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردی که در سال های اخیر با کلاهبرداری از تعدادی از شهروندان شهر قدسی و فروش مال غیر تحت تعقیب بود پس از ماه ها کار اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی این شهرستان در مخفیگاهش دستگیر شد.

خانچرلی بیان داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی فنی و پلیسی به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وب اظهار داشت: با توجه به اینکه متهم از کلاهبرداران قدیمی شهرستان می باشد چنانچه از افرادی با روش فروش مال غیر مورد کلاهبرداری واقع شده اند جهت تشکیل پرونده به پلیس مراجعه و مستندات خود را در اختیار پلیس آگاهی قرار دهند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان خطاب به شهروندان بیان داشت: شهروندان حتما معاملات خود را در صنوف معتبر انجام داده و پس از اطمینان کامل و استعلام از مراجع قانونی نسبت به خرید املاک اقدام و هر گونه موارد مشکوک از جمله ساخت و ساز غیر قانونی و یا کلاهبرداری را سریعا به مراجع مربوطه اطلاع دهند.
منبع: مهر
 
 
کلمات کلیدی : کلاهبردار، کلاهبرداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.