توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493734
رایزنی جابری انصاری با ولید معلم درباره توافق آتش بس در سوریه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه با وزیر خارجه سوریه درباره توافق آتش بس در جنوب سوریه و همچنین تحولات و برنامه های آتی دو کشور در ابعاد مختلف گفتگو و تبادل نظر کرد.

به گزارش مهر، حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در روند آستانه که به منظور  گفتگو و رایزنی با مقامات عالی سوریه پیرامون آخرین تحولات منطقه و روند مذاکرات بین المللی سوریه، شب گذشته وارد دمشق شده است امروز با ولید المعلم وزیر خارجه سوریه دیدار و گفتگو کرد.

 جابری انصاری و المعلم با توجه به مذاکرات آستانه و توافق آتش بس در جنوب سوریه و مذاکرات ژنو در مورد تحولات و برنامه های آتی دو کشور در ابعاد مختلف از جمله مبارزه با تروریسم در سوریه گفتگو و تبادل نظر کردند.

در این دیدار طرف سوری با تقدیر از نقش جمهوری اسلامی ایران در استقرار ثبات و آرامش در این کشور از حمایت های سیاسی جمهوری اسلامی ایران در سطح جهانی و بویژه در مذاکرات دو و چند جانبه در آستانه تقدیر کرد.
 
کلمات کلیدی : آتش بس+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.