توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 391496
تحلیل وزیر دفاع ایران درباره آتش‌بس سوریه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۷
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: آنچه اکنون در سوریه مستقر است دولتی قانونی و مشروع می‌باشد که همگان باید به آن تمکین کنند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین دهقان در حاشیه تشییع پیکر سردار شهید حاج احمد غلامی در جمع خبرنگاران گفت:‌ آتش بس سوریه به عنوان یک وضعیت مطلوب مورد نظر همه است، اما آن‌چه نگرانی ایجاد می‌کند این است که پشتیبانی‌کنندگان جریانات تروریستی از این فرصت برای تجهیز و سازماندهی مجدد گروه‌های تروریستی استفاده کنند تا بار دیگر عملیات‌های وحشیانه خودشان را به نسبت قبل بیشتر انجام بدهند.

وی افزود: با این حال همگان باید تلاش کنند که آتش‌بس مستقر باشد تا به افرادی که در مناطق محاصره شده قرار دارند امدادرسانی و کمک و فضایی ایجاد شود که راه حل سیاسی نیز برای سوری‌ها بوجود بیاید.

وی در پایان گفت: آن‌چه در سوریه مستقر است دولت قانونی و مشروع می‌باشد و همگان باید این را تمکین کنند؛ چراکه آن‌چه در شرایط فعلی در سوریه وجود دارد این است که هیچ راه حل نظامی وجود نخواهد داشت. همچنین اراده جهانی نیز در این مورد باید وجود داشته باشد که اروپای تروریستی کاملا از بین برود.
۱۳۹۶/۰۴/۱۰ ۱۶:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۳:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۰:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۱۴:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۵ ۲۰:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۳:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۲۳:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۱ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۳ ۱۰:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : آتش بس، سوریه، وزیر دفاع، دهقان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.