نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504335
در پی تغییر آرای وزیر راه و شهرسازی؛
نمایندگان مجلس پیگیر بازشماری آرای بیطرف شدند/ نتیجه تغییر می کند؟
بخش سیاسی الف، 31 مرداد 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی از احتمال افزایش تعداد آرای وزیر پیشنهادی نیرو خبر داد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد اظهار داشت: در حال پیگیری در مورد آرای وزیر پیشنهادی نیرو هستیم و با توجه به احتمال تغییر در آرای ایشان نسبت به بازشماری این آرا اقدام خواهد شد.

وی افزود: تعداد آرای موافق آقای بیطرف در روز رای اعتماد ۱۳۳ رای اعلام شده بود که احتمالا تعداد آرای ایشان با ۶ رای به ۱۳۹ رای افزایش خواهد یافت.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: البته ممکن است ایشان با این میزان افزایش هم نصاب لازم را برای رای اعتماد مجلس کسب نکرده باشد اما این تغییر آرا باید به عموم اعلام شود تا مشخص شود که رای آقای بیطرف تنها ۵ ،۶ رای با نصاب فاصله داشته است.

به گزارش الف امروز مسعود پزشکیان نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست علنی پارلمان، اصلاحیه ای درباره آرای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در صحن مجلس قرائت کرد.

وی در همین زمینه اعلام کرد: آرای اخذ شده برای آقای آخوندی در روزی رای اعتماد 288 اعلام شد، از این تعداد اعلام کردند 188 رای موافق، 75 رای مخالف و 14 رای ممتنع بوده است. پزشکیان درعین حال اظهار داشت: در اعلام آرا اشتباهی صورت گرفته که بدین ترتیب آرای صحیح اخذ شده همان 288 رای است اما آرای موافق 198 رای، آرای مخالف 75 رای و آرای ممتنع 15 رای و یک رای هم باطله می باشد.

لازم به یادآوری است 16 نفر از 17 وزیر معرفی شده توسط رئیس جمهور توانستند از مجلس رای اعتماد بگیرند و بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو با 133 رای نتوانست از مجلس رای اعتماد بگیرد.
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۷:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۹:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۰۸:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۸ ۲۰:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۶ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۷:۴۵
 
 
کلمات کلیدی : بیطرف، کابینه دوازدهم، رای اعتماد، وزیر نیرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۳۱ ۱۱:۱۹:۰۹
جای سوال است کسی که به حق رای نیاورده چرا میخواهند با بازشماری مجدد کاری خلاف انجام دهند اگر اشتباهی صورت گرفته پس برای دیگران هم همین اتفاق میتوانسته صورت گرفته باشد .آقای بیطرف قبلا ثابت کرده که فقط به استان یزد با از بین بردن زاینده رود و تلاب گاوخانی خوش خدمتی کرده برای مردم این مهم است که یک وزیر خود را متعلق به کل ایران بداند نه فقط یک استان ضمنا اگر مدیر نباشد حال اصلاح طلب یا اعتدال یا هرچی یک وزیر باید یک مدیر دلسوز باشد . (4529762) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۵ ۰۰:۱۹:۲۲
يك راي گيري واينهمه راي باطله واشتباه وخط خوردگي ؟اينا كين واقعا (4535411) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.