نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496533
واکنش منفی آلمان به تحریم‌های جدید آمریکا
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
آلمان ضمن ابراز نگرانی نسبت به تحریم‌های جدید پیشنهاد شده از سوی آمریکا علیه روسیه، درخصوص استفاده از آنها به عنوان ابزاری برای لطمه زدن به کمپانی‌های اروپایی، هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، زیگمار گابریل، وزیر امور خارجه آلمان از دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا خواست تا سیاست‌هایش را با شرکای اروپایی هماهنگ سازد و به صورت یک جانبه علیه روسیه تحریم‌ اعمال نکند.

گابریل در بیانیه‌ای گفت: موضع ما همچنان این است که هیچ گونه استفاده بیش از حد از تحریم‌های آمریکا علیه کمپانی‌های اروپایی را نمی‌پذیریم. ترامپ، وزارت خارجه و دولت آمریکا می‌دانند که سیاست تحریم یک ابزار مناسب برای ارتقای منافع صادرات ملی و بخش انرژی داخلی نیست.

سنای آمریکا روز پنجشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه به خاطر نقشش در درگیری‌های شرق اوکراین تایید کرد. این تحریم‌ها به امضای دونالد ترامپ رسیده و رویکرد جدید کسب و کار بسیاری از کمپانی‌های انرژی بزرگ آلمان را تهدید می‌کند.

این تحریم‌های جدید شامل اقداماتی علیه کمپانی‌هایی است که حمایت مالی یا فنی به خط لوله صادرات انرژی روسیه ارائه می‌کنند.

کمپانی‌های آلمانی نسبت به پیامدهای احتمالی برای خط لوله گاز طبیعی نورد استیریم 2 بین روسیه و آلمان ابراز نگرانی کرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : روسیه + تحریم روسیه + آمریکا + آلمان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۷ ۱۱:۵۳:۲۶
همین امروز آلمان و فرانسه و انگلیس نامه بر علیه ایران به شورای امنیت سازمان ملل ارائه دادند (4493331) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.