توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496800
روسیه: تحریم‌های جدید از سوی واشنگتن مایه تعجب است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
دفتر خبری سفارت روسیه در آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: تحریم‌های جدید از سوی واشنگتن علیه مسکو مایه تعجب است و هیچ فایده‌ای ندارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری تاس، دفتر خبری سفارت روسیه در واشنگتن در بیانیه‌ای در واکنش به لایحه تحریم‌های جدید علیه مقام‌های روسی که از سوی کنگره آمریکا تصویب شده آورده است: این لایحه مایه تعجب است و هیچ فایده‌ای در پی نخواهد داشت. واشنگتن هنوز به این حقیقت پی نبرده که این تحریم‌ها هرگز بر کشور ما تاثیری نمی گذارد و روابط دو جانبه ما به دلیل این تحریم ها سخت تر بهبود می یابد.

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد آمریکا امیدوار است همکاری‌های آتی میان مسکو و واشنگتن راهی برای ممانعت از اعمال این تحریم‌ها علیه روسیه باز کند و ادامه داد: ما امیداریم که همکاری‌ها میان دو کشور درباره مسائل مهم جهانی صورت گیرد و دیگر نیازی به این تحریم ها نباشد.

وی همچنین ادامه داد: ما به دنبال اقداماتی از سوی روسیه برای بهتر شدن روابط دوجانبه هستیم. ما از نزدیک با دوستان و متحدانمان برای تضمین این مساله که پیام ما به روسیه، ایران و کره شمالی بقدر کافی واضح بوده، همکاری می‌کنیم.
 
کلمات کلیدی : روسیه + تحریم روسیه + آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.