نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 191298
دعوت رئیس‌جمهور تاجیکستان از روحانی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۴۳
وزیر امور خارجه تاجیکستان دعوتنامه رئیس جمهوری تاجیکستان از حسن روحانی برای سفر به دوشنبه را به نماینده وی تقدیم کرد.
 
به گزارش تسنیم، همراه خان ظریفی وزیر امور خارجه تاجیکستان شامگاه چهارشنبه با نماینده حسن روحانی رییس جمهوری منتخب ملت ایران دیدار و با وی در باره روابط دو کشور گفت وگو کرد. ظریفی با ابلاغ سلام‌های گرم  امامعلی رحمان رییس جمهوری تاجیکستان برای روحانی، ابراز امیدواری کرد که روابط و مناسبات دوشنبه و تهران هرچه بیشتر توسعه یابد.
 
وی به انتخابات شفاف و موفق ریاست‌جمهوری ایران اشاره کرد و گفت که این انتخابات نه تنها باعث شادی مردم ایران بلکه موجب دلگرمی و خرسندی مردم همه کشورهای دوست ایران شد. وزیر امور خارجه تاجیکستان، رییس‌جمهوری منتخب ملت ایران را دوست رییس جمهوری کشورش خواند و افزود: انتخاب روحانی به عنوان رییس‌جمهوری اسلامی ایران در توسعه روابط دو کشوربسیار موثر است.
 
ظریفی همچنین دعوتنامه رییس جمهوری تاجیکستان از روحانی برای شرکت در اجلاس بین المللی آب را به نماینده وی تقدیم کرد. وی، حضور رییس جمهوری منتخب ملت ایران در این اجلاس و بهره مندی شرکت کنندگان از نظرهای وی را فرصتی مغتنم برشمرد.
 
نماینده رییس جمهوری منتخب ملت ایران نیز با تشکر از دعوت رییس جمهوری تاجیکستان از روحانی، به مشترکات و روابط دیرین دو کشور و فعالیت‌های فرهنگی انجام گرفته در تاجیکستان اشاره و تداوم این فعالیت‌ها و همچنین گسترش مناسبات سیاسی و اقتصادی دو کشور دوست را مثبت ارزیابی کرد.
 
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۶ ۱۶:۵۷:۳۹
این نماینده ی حسن روحانی اسم نداره؟ هرجا رو سرچ کردم اسمش نبود که نبود. خرزوخان بوده نکنه. لازم داشتم اسمشو (1477452) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته