توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424596
انهدام 3 باند بزرگ مواد مخدر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۸
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام سه باند بزرگ مواد مخدر و کشف یک تن و 747 کیلوگرم انواع مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح در خبر داد.

حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان نیکشهر با اشراف اطلاعاتی و در عملیاتی مشترک با سربازان گمنام امام زمان (عج) یک باند مسلح را که به صورت شبانه در محورهای فرعی این شهرستان اقدام به جابه جایی مواد مخدر می‌کردند شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: قاچاقچیان مسلح که با یک دستگاه خودرو در حال جابه جایی مواد مخدر بودند با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه درگیر شدند و پس از مدتی که توان مقابله با یگان‌های عملیاتی را نداشتند در حالی که خودرو حامل مواد مخدر دچار حریق شده بود از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به پاکسازی منطقه درگیری، گفت: ماموران در این عملیات موفق به کشف 792 کیلو تریاک سوخته و 60 کیلو تریاک شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از اجرای یک عملیات منسجم پلیسی دیگر خبر داد و گفت: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در ادامه اقدامات اطلاعاتی، یک قاچاقچی مسلح را که با دپو مواد مخدر قصد انتقال این مواد به استان های مرکزی کشور را داشت شناسایی و دستگیر کرده و در بازرسی از مخفیگاه وی، 487 کیلو تریاک را به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مهمات مربوطه کشف کردند.

سردار رحیمی در ادامه با اشاره به شناسایی دو دستگاه خودرو سبک توسط ماموران انتظامی شهرستان‌های سراوان و زاهدان گفت: در این عملیات و درگیری مسلحانه ماموران پلیس موفق به توقیف این خودروها و دستگیری یک قاچاقچی حرفه‌ای و کشف 223 کیلو تریاک و 185 کیلو حشیش شدند.
 
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر ، سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.