توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468720
بیش از یک تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۷
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و ۲۸۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر با انجام ۲ علمیات موفقیت‌آمیز در جنوب استان کشف شد.

به گزارش تسنیم به نقل از معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار سعید کمیلی اظهار داشت: مرزداران گردان مرزی سیرکان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با اقدامات دقیق اطلاعاتی و عملیاتی از قصد یک باند مواد مخدر برای انتقال محموله خود به عمق کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، تشدید و پوشش نوار مرزی را در دستور کار خود قرار دادند.

 فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند به وسیله یک دستگاه خودرو وانت تویوتا مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را به داخل کشور منتقل کنند با واکنش به موقع ماموران روبه‌رو شدند.

وی افزود: قاچاقچیان ضمن برجای گذاشتن محموله مواد مخدر با توجه به کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد.

کمیلی گفت: در بررسی از خودرو مقدار 800 کیلوگرم تریاک و 306 کیلوگرم حشیش کشف و یک دستگاه خودرو وانت تویوتا نیز توقیف شد.

 فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان همچنین از اجرای یک عملیات موفقیت‌آمیز دیگر در شهرستان سراوان خبر داد و اظهار داشت: مزرداران هنگ مرزی این شهرستان با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی اقدام به کنترل محل های احتمالی حضور قاچاقچیان کرده که در نهایت به یک دستگاه وانت تویوتا مشکوک و بلافاصله به منظور جلوگیری از ورود محموله مواد مخدر به داخل کشور با آنها درگیر شدند و خودروی آنان را متوقف کردند.

فرمانده مرزبانی سیستان وبلوچستان اضافه کرد: مرزداران دراین درگیری مسلحانه موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و به هلاکت رساندن یک قاچاقچی، مقدار 180 کیلوگرم تریاک و پنج کیلوگرم حشیش را کشف کنند.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر، سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.