توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450686
بازداشت قاتل معلم سراوانی
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۲
میزان نوشت: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: بامداد امروز با تلاش یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس، فردی که به دلیل اختلافات خانوادگی، معلمی را در شهرستان سراوان با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

سردار حسین رحیمی گفت: در پی قتل مسلحانه معلمی در شهرستان "سراوان" در تاریخ پنجم اسفندماه سال جاری بررسی موضوع به طور ویژه توسط کارآگاهان پلیس آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: کاراگاهان پلیس پس از وقوع این قتل با پایش های میدانی، سر نخ هایی از اختلافات قومی و خانوادگی در وقوع این قتل به دست آوردند و در ساعات اولیه هویت قاتل فراری را که از بستگان مقتول بوده شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: قاتل دارای سوابق کیفری از جمله اعتیاد به مواد مخدر و سرقت بوده است. در تعاقب اقدامات فنی و اشراف یگان های اطلاعاتی پلیس، تمام محل های تردد احتمالی این قاتل مسلح به طور نامحسوس تحت نظر قرار گرفت و بامداد امروز در منزلی در حاشیه شهرستان سراوان به همراه فردی که در اختفای وی همکاری داشته بود، در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

رحیمی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی کاراگاهان پلیس به انجام قتل این معلم اعتراف و انگیزه خود از قتل را اختلافات خانوادگی با مقتول عنوان کرد.
 
کلمات کلیدی : قتل + قاتل + سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.