نظر منتشر شده
۱۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455303
بازهم نامه کاسپینی به روحانی/ چرا عذرخواهی نمی‌کنید؟
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰
تسنیم نوشت:‌ به دنبال سرگردانی 4ماهه مردم سپرده‌ گذار از سوی موسسه مالی "مجاز کاسپین" و از طرفی عدم اقدام جدی و عملی بانک مرکزی نسبت به تعیین تکلیف کامل سپرده گذاران این موسسه مالی، تعدادی از نمایندگان مجلس با نامه نگاری های خود با رییس جمهور خواهان حمایت عملی وی از مردمی هستند که به مجوز بانک مرکزی اعتمادکرده اند ولی همچنان در ایام پایانی سال بلاتکلیف هستند.

در همین ارتباط شادمهر کاظم زاده نماینده مردم دهلران در مجلس بر آن شد تا این بار نامه ای به آقای روحانی رییس جمهور نوشته و از وی بخواهد تدبیری بر حل مشکل سپرده گذاران کاسپین که به ناچار در سرما و باران در اطراف ساختمان مرکزی کاسپین شب ها را به صبح می رسانند بیاندیشند.

این نماینده مجلس در نامه خود به آقای روحانی یاد آور شد یکی از موارد مهم این دولت عذر خواهی درصورت بروز اشتباه از طرف مسئولان بوده که متاسفانه برخی مدیران حاضر به پذیرفتن این مهم نیستند.

وی همچنین عنوان در این نامه خطاب به رئیس جمهور نوشت: عدم پاسخگویی به مردم و در نزدیکی ایام نوروز باعث افزایش فشار روحی و روانی زیاد بر این عزیزان شده اما حقیقتا آنچه باعث افزایش رنجش خاطر سپرده گذاران این موسسه شده فرار مسولان بانک مرکزی از دادن مجوز است به طوریکه مدیران بانک مرکزی علاوه بر اینکه حاضر به پاسخگویی حتی به نمایندگان مجلس نیستند بلکه مردم را متهم میکنند که در موسسات غیر مجاز سرمایه گذاری کرده اند در حالیکه موسسه کاسپین اسفند94 دارای مجوز بوده و در مجوز مذکور نیز هیچ قید و شرطی برای سپرده گذاری ذکر نشده است ولیکن مسولان بانک مرکزی به جای حل مشکل و پذیرش و اشتباه تخلف در دادن مجوز، مردم عادی را مسئول می دانند و حاضر به پاسخگویی و پذیرش اشتباهات نیستند بطوریکه مسولان بانک مرکزی مدعی هستند کاسپین مشکلی ندارد و این مردم پولشان را در موسسه غیر مجاز فرشتگان و آرمان گذاشته اند این در حالی است که با بررسی اسناد و مدارک محرز و مسلم است موسسه فرشتگان در سال92 منحل شده و از آن پس با نام آرمان ایرانیان اقدام به فعالیت کرده و پس از آن نیز با تایید بانک مرکزی به کاسپین تغییر نام داده و در اسفند 94 نیز موفق به اخذ مجوز از بانک مرکزی شده و در واقع فرشتگان وجود خارجی نداشته و ادعای این موضوع فقط فرار از مسئولیت است و متاسفانه بانک مرکزی حتی به اطلاعیه های خود نیز پایبند نیست.

کاظم زاده در پایان نامه خود از روحانی خواست ضمن برخورد قاطع با مدیرانی که باعث این مشکل شده اند با تدبیر و درایت، عیدی سال جدید هموطنان زیان دیده را حل و فصل موضوع قرار دهند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۱۵:۲۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۰۳:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۲۳:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ ۱۲:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۴:۰۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۹:۴۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۳ ۱۳:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۳:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۱۳:۰۱
 
 
کلمات کلیدی : موسسه کاسپین+مجوز بانک مرکزی+سپرده گذاران کاسپین
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۰۱:۵۸
برادر من، خواهر من، هر جا که بانک مرکزی موجز بده که دلیل نمیشه سودده باشه یا اگر هست سودده بمونه! ممکن هست یک بانک بزرگ هم به واسطه سو مدیریت و یا فساد به ضرردهی بیفته. حواستون به جایی که دسترنج و حاصل عمرتون رو سپرده گذاری میکنید باشه. (4209764) (alef-11)
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۰۲:۴۶
امیدوارم بقیه بانکها هم به همین سرنوشت دچار بشوند تا مردم دست از رباخواری و حرام خواری بردارند (4209765) (alef-11)
 
Kazakstan
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۳۰:۱۵
هرکس مجوز این بانک ها را صادر کرد و نیز نمایندگانی که جلو این کار را نگرفتند باید عذر خواهی کنند نه روحانی (4209789) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۰۱:۱۸
بله کلا آقای روحانی بی تقصیرن
جالبه تقصیر نمایندگانه!!!
تا حالا هر چی میشد می گفتن تقصیر دولت قبله، حالا نمایندگان هم اضافه شدن اینا دیگه کجایی دلم بذارم؟ (4209862) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۶:۰۷
اقای سیف خداسزات بده که نزدیک عید یک عده زیادی رابیچاره کردی (4209911) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۳:۰۷:۰۳
پس پول مردم بیچاره چی؟ (4209912) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۰:۳۳:۳۳
همین الان شبکه استانی مازندران چندین بار سپرده گذاری در این موسسه رو تبلیغ کرد.
اگر این موسسه مشکل داره چرا صدا و سیما اجازه تبلیغ میده؟؟؟؟؟!!!!!!! (4209794) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۸ ۲۲:۴۸:۲۶
دوستانی که به سود های بالا از محل سپرده گذاری در این صندوق و امثال کاسپین گرفتن هیچ با خودشون فکر میکردن که این سود در شرایط رکود اقتصادی حاکم بر کشور از کجا میاد!!!!!؟؟؟؟
از محل نزول دریافتی این صندوق ها چه تعداد از هموطنان ما به خاک سیاه نشستن!!!؟؟؟ (4209900) (alef-11)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۰۸:۰۹:۰۹
تا وقتی بیماری ربا در جامعه درمان نشود شاهد این پدیده ها به اشکال و شکل های مختلف هستیم. مردم به ربا عادت کرده اند که یکی از اثرات آن ابتلات دنیوی می باشد. (4210073) (alef-11)
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۹ ۰۹:۵۰:۵۰
یک بار برای همیشه دولت و قوه قضاییه از طریق رسانه ملی باید اعلام کند کسانی که پولشان را در موسسات و بانکهای که نرخ مصوب شورای پول و اعتبار را رعایت نمی کنند سپرده کنند در صورت بروز مشکل هیچ گونه حمایت و مسولیتی را نمی پذیرد. (4210165) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته