نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407856
بی ام و برای محصولاتش در بازار آمریکا و کانادا فراخوان رفع نقص داد
بخش دانش و فناوری الف،8 آبان95
شرکت خودروسازی بی ام و برای ۱۵۴ هزار و ۴۷۲ دستگاه از محصولاتش که در آمریکا و کانادا به ثبت رسیده اند، بابت مشکل در پمپ سوخت فراخوان رفع عیب صادر کرد.
تاریخ انتشار : شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۳
 تسنیم به نقل از رویترز، شرکت خودروسازی بی ام و برای 154 هزار و 472 دستگاه از محصولاتش که در آمریکا و کانادا به ثبت رسیده اند، بابت مشکل در پمپ سوخت فراخوان رفع عیب صادر کرد.

بی ام و به رگولاتورهای ایمنی خودروهای آمریکایی اعلام کرده که تاکنون در نتیجه این مشکل هیچ کس مجروح نشده است. بر اساس مستندات ارائه شده از سوی اداره ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا، این شرکت آلمانی از سال 2014، فراخوان های رفع عیبی در کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی بابت همین مشکل صادر کرده است.
88 درصد از خودروهای فراخوان شده در آمریکای شمالی در آمریکا به ثبت رسیده اند.

فراخوان شرکت بی ام و در آمریکا و کانادا شامل خودروهای تولیدی در سال های 2007 تا 2012 می شود.

شرکت بی ام و به مالکان خودروها و نمایندگی های خود اطلاع خواهد داد تا از اوایل ماه دسامبر به صورت رایگان پمپ های سوخت این خودروها را تعویض کنند. مالکان خودروهای بی ام و می توانند برای اطلاع از جزئیات این فراخوان با عوامل فروش این شرکت تماس بگیرند.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+ بی ام و
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۸ ۱۸:۳۸:۲۲
وافعا فراخوان از سال 2007..... درود بر شرکتهای مشتری مدار جهانی... (3993117) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.