توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 383587
واردات بی ‌ام‌ و میلیاردی با ارزمبادله ای
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
از ابتدای سال بیش از ۹۰۰ دستگاه بی ام و با اررزشی معادل ۵۷.۸ میلیون دلار وارد کشور شده که از این تعداد دو دستگاه بی ام و ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار دارد و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به فروش می رسد. نکته جالب واردات این خودروها با ارز مبادله ای است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، از ابتدای سال بیش از ۹۰۰ دستگاه بی ام و با اررزشی معادل ۵۷.۸ میلیون دلار وارد کشور شده که از این تعداد دو دستگاه بی ام و ارزشی بیش از ۲۰۰ هزار دلار دارد و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد تومان به فروش می رسد. نکته جالب واردات این خودروها با ارز مبادله ای است.

بنا به آمار منتشر شده از ابتدای سال تا پایان تیرماه ۹۵۴ دستگاه خودروی بی ام و از عمان، امارات، آلمان و کویت وارد کشور شده است.

در بین این خودروها دو دستگاه بی ام و مدل ۸I هیبریدی دیده می شود که ارزش هر یک بیش از ۲۰۰ هزار دلار اعلام شده است و یکی از این خودروها در تیرماه به کشور وارد شده است.

این در حالی است که اواخر خرداد ماه اعلام شد که محدودیت های واردات خودرو تغییر کرده و واردات خودروهای بالای ۱۰۰ هزار دلار ممنوع شده است.

ارزش ریالی هر یک از این دو بی ام و بیش از ۶۰۰ میلیون است و جالب اینکه این خودروها با ارز مبادله ای به کشور وارد شدند و در بازار با قیمتی بیش از یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به فروش می رسند.
 
کلمات کلیدی : ارز مبادله ای+بی ام و
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.