نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369381
دستگیری دزدان اتوبوس سربازان پس از حادثه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۳
سارقانی که در غروب روز حادثه سقوط اتوبوس مرگ اقدام به ربودن وسایل و قطعات اتوبوس کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش جام نیوز، پلیس راهور استان فارس با استعلام از مالک خودرو و نشانی وی کار شناسایی سارقان را درپیش گرفته و در صبح روز سوم تیرماه جوان ٣٠ ساله و دو همدستش دستگیر می کنند.

به گفته دکتر محمدصادق رفیعی دادستان عمومی و انقلاب نی‌ریز، در غروب روز دوم تیرماه بعد از گذشت ١٨ ساعت از وقوع حادثه، توسط یگان هلال احمر مستقر در گردنه لای‌رز خبر حضور مشکوک یک وانت سایپا در محل سقوط اتوبوس به کارآگاهان پلیس آگاهی داده می‌شود.

وی با بیان اینکه لاشه اتوبوس که دو تکه شده، در ساعت ٩:٣٠ همان روز توسط نیروی انتظامی و اداره راه و شهرسازی از گردنه بالا کشیده شده و به پارکینگ پلیس‌راه منتقل شده بود و فقط مقداری وسایل و قطعات اتوبوس به جا مانده بود.

مأموران پلیس آگاهی سریعا در محل حاضر می‌شوند و راه جدیدی را که صبح همان روز جهت دسترسی بهتر به محل حادثه کشیده شده بود می‌بندند.

به دنبال حضور پلیس آگاهی، سه سارق با استفاده از تاریکی هوا و با به جا گذاشتن وانت سایپا متواری می‌شوند .

در بازرسی از خودرو سارقان مشخص می‌شود که بار وانت پر از وسایل مانند صندلی، آهن‌آلات اتوبوس و دیگر وسایل و قطعات اتوبوس مرگ می‌باشد.

گفتنی است با بررسی و تحقیقات و بازجویی‌های صورت گرفته ، مرد جوان با حکم بازداشت موقت روانه زندان شده و دو نفر دیگر با تودیع کفالت فعلا آزاد می باشند.
 
کلمات کلیدی : حادثه اتوبوس سربازان+تصادف جاده ای+سربازان+سرقت
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۹:۴۸:۲۹
باید فاتحه فرهنگ ایرانی رو خوند (3804209) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۱۹:۵۰:۰۸
اینا دیگه کی هستن خدایی چقدر ما بد شدیم (3804211) (alef-11)
 
ثابتی
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۱۴ ۲۱:۱۷:۴۰
تو فیلمهای راز بقا که قدیما نشون میداد... کفتارهایی بودند که بهنگام قربانی شدن شکار از راه میرسند و با کندن تکه ایی از گوشت شکار سهم خواهی میکرد... (3804322) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۲:۰۰:۰۸
البته از این گونه اتفاق ها زیاد می افته چند سال پیش تویکی از استان های جنوب غرب یه ماشین میره تو دره و پسر بچه ی خانواده میمیره و زن و شوهر به شدت مجروح میشن تو شب حادثه بعد از انتقال خانواده به بیمارستان ماشین اونا توسط اهالی روستای نزدیک حادثه کاملا اوراق میشه و البته دزد ها هم گیر نیفتادند این حوادث مایه ی خجالت و سر افکندگی است (3805737) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.