توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 366724
تاریخ اعلام گزارش بازرسی از سانحه نی‌ریز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۸
مدیرکل بازرسی استان فارس با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی به مصدومان به خوبی در حال انجام است گفت:گزارش اولیه اداره کل بازرسی استان ۱۴ روز آینده به اتمام می‌رسد و از طریق رسانه‎ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش تسنیم،کاظم اکبری عصر امروز در حاشیه عیادت از مصدومان در بیمارستان شهید رجایی در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار داشت: اداره کل بازرسی استان بر اساس رسالتی که بر عهده دارد از ابتدای امر تاکنون با حضور متخصصان امر تمامی موارد را مورد بررسی قرار داده تا کم کاری صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی به مصدومان به خوبی در حال انجام است افزود:گزارش اولیه اداره کل بازرسی استان ۱۴ روز آینده به اتمام می‌رسد و از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

مدیرکل بازرسی استان فارس با اشاره به پیگیری مسئولان نسبت به کم کاری شرکت تعاونی مسافربری مربوطه گفت: صبح امروز مطلع شدیم مجوز فعالیت این تعاونی لغو شده و بازرسی‌ها در استان ادامه دارد.

به ‌گزارش تسنیم بامداد چهارشنبه گذشته یک دستگاه اتوبوس که از مسیر سیرجان به سمت جنوب غرب کشور در حرکت بود در اطراف شهرستان‌ نی ریز واژگون شد. اکثر قریب به اتفاق مسافران این اتوبوس‌، سربازان نظام وظیفه بودند که زخمی و تعداد ۱۹ سرنشین این اتوبوس که بیشتر آنان سرباز بودند قربانی این حادثه شدند.
 
کلمات کلیدی : حادثه اتوبوس سربازان+تصادف جاده ای+سربازان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.