توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503769
عباس: تل‌آویو جوابم را نداد!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۰
رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین از درخواست خود برای ازسرگیری همکاری های امنیتی با رژیم صهیونیستی و عدم پاسخگویی این رژیم به درخواست مذکور خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری صفا، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در جریان دیدار امروز(یکشنبه) خود با هیات حزب «میرتس» رژیم صهیونیستی در شهر رام الله تاکید کرد که تشکیلات خود گردان اخیرا از مسئولین این رژیم خواسته تا همکاری های امنیتی را مانند گذشته از سر بگیرند اما تل آویو ترجیح داده که به این درخواست پاسخ ندهد.

وی در ادامه افزود که در حال حاضر همکاری های امنیتی دو طرف از طریق میانجیگران آمریکایی صورت می گیرد و وی دستورات مشخصی را به نیروهای امنیتی فلسطینی برای ممانعت از انجام عملیات در قدس اشغالی از بیم وخیم تر شدن اوضاع صادر کرده است.

عباس تاکید کرد روابط تشکیلات خودگردان فلسطین با نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی بهتر از روابط این تشکیلات با دولت رژیم صهیونیستی است.

عباس پیشتر توقف تماسها با رژیم صهیونیستی و از جمله همکاری های امنیتی با این رژیم را به دنبال حوادث به وجود آمده در خصوص مسجد الاقصی طی ماه گذشته اعلام کرده بود.

وی در خصوص نشستهایش با هیات های آمریکایی از زمان آغاز ریاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: من ۲۰ بار با آنها دیدار کردم اما هنوز قصد و نیت آنها را نمی دانم.دولت ترامپ با اعلام حمایت از راه کار تشکیل دو کشور به صورت آشکار و شفاف مخالف است.
 
کلمات کلیدی : محمود عباس+صلح+فلسطین+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.