نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 491377
بازجویی تحقیرآمیز و عریان از یک زن اسیر فلسطینی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۰
سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرد، رژیم صهیونیستی هفته گذشته یک فعال زن فلسطینی را پس از اسارت به طور عریان مورد بازجویی قرار داده است.

به گزارش ایسنا، وکیل ختام سعافین، رئیس اتحادیه کمیته زنان فلسطینی به نقل از او گفته است که نظامیان رژیم صهیونیستی چندی پیش پس از حمله به منزلش، وارد اتاق شخصی او شده و او را پس از بازجویی با یک گشتی به زندان عوفر انتقال دادند. در مسیر رسیدن به زندان، نظامیان صهیونیست با گوشی‌های شخصی خود از این فعال فلسطینی فیلم گرفته و یکی از نظامیان گفته که عکس‌های او را در شبکه‌های اجتماعی منتشر خواهد کرد.

سعافین گفته که پس از رسیدن به زندان عوفر، در آنجا او را بدون لباس داخل قفسی حبس کرده و دست و پای او را نیز بسته‌اند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، سازمان عفو بین‌الملل خواستار رسیدگی هرچه سریع‌تر به این مسأله و تحقیق پیرامون تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان شد.

این سازمان اعلام کرد، پرونده خالده جرار و ختام سعافین را به دقت پیگیری خواهد کرد و در تلاش برای آزادی آنان از زندان رژیم صهیونیستی خواهد بود.

رژیم صهیونیستی هفته گذشته خالده جرار، نماینده پارلمان فلسطین از جبهه خلق و ختام سعافین، فعال زنان فلسطینی را پس از حمله به منزلشان به اسارت گرفت.
 
کلمات کلیدی : بازجویی از زن فلسطینی+اسرائیل+برهنه کردن زن فلسطینی
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۰ ۲۳:۴۸:۳۳
سازمان عف بین الملل هیچ کارسی نخواهد کرد چون ارباب اجازه نمی دهد که فرزند زنا زاده اش تنبیه بشود (4469691) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۲:۱۵:۵۳
مرگ بر اینها (4469858) (alef-11)
 
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۲۱ ۰۶:۲۲:۴۱
این حروف و شما میگی !!! (4469919) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.