توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496161
درگیری‌های شدید در مسجدالاقصی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۲
لحظاتی بعد از ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی درگیری‌های شدیدی بین نظامیان صهیونیست و نمازگزاران فلسطینی به وقوع پیوست.

به گزارش تسنیم به نقل از المنار، در پی درگیری بین نظامیان صهیونیست و نمازگزاران فلسطینی در مسجدالاقصی، 40 تن از آن‌ها زخمی شدند.

این در حالی است که خبرنگار الجزیره گزارش داد که نظامیان صهیونیست مانع از امدادرسانی به مجروحان فلسطینی می‌شوند.

شهروندان فلسطینی لحظاتی قبل بعد از دو هفته موفق شدند محاصره مسجدالاقصی از سوی رژیم صهیونیستی را شکسته و برای ادای نماز وارد مسجدالاقصی شوند.

 هزاران شهروند فلسطینی لحظاتی پیش برای اولین بار از دو هفته قبل تاکنون موفق شدند وارد مسجدالاقصی شوند.

با وجود تلاش‌های دشمن صهیونیستی برای جلوگیری از ورود فلسطینیان به مسجدالاقصی، آن‌ها وارد صحن‌های این مسجد مقدس شده و نماز عصر را به جا آوردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد پنج شنبه پل ها و موانع آهنی در مقابل باب الاسباط در اطراف مسجد الاقصی را برداشتند و به دنبال آن علما و روحانیون قدس اشغالی از مردم خواستند که برای ادای نماز وارد مسجدالاقصی شوند.

از زمان انجام عملیات استشهادی اخیر در مسجدالاقصی، رژیم صهیونیستی تدابیر امنیتی شدیدی اتخاذ کرد و با نصب گیت‌های الکترونیکی مانع از ورود شهروندان فلسطینی شد.

در پی این اقدام، علما و روحانیون قدس اشغالی از مردم خواستند که تا زمانی که رژیم صهیونیستی این موانع را برندارد، از ورود به مسجدالاقصی خود داری کنند.روز گذشته مناطق مختلف قدس اشغالی صحنه جشن و سرور فلسطینی‌ها در پی برچیده شدن موانع آهنی و دوربین ها، بود.
 
کلمات کلیدی : مسجدالاقصی+فلسطین+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.