نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398668
توضیحات شهرداری تهران درباره دو حادثه مرگبار مترو
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۳
کانال تلگرامی سخنگوی شهرداری تهران، توضیحاتی درباره دوحادثه مرگبار مترو که از عصر دیروز تا بعدازظهر امروز اتفاق افتاد، منتشر کرده است؛

به گزارش خبرآنلاین، در این توضیح آمده است؛ خبرنگاران و اعضای محترم كانال سخنگوی شهرداری تهران ضمن ابراز تاسف و تاثر از دو حادثه به وقوع پیوسته در متروی تهران به اطلاع می رساند:

١. در حادثه روزگذشته ایستگاه مترو صادقیه ، بنابر صورتجلسه مقامات رسمی، اظهارات شاهدان و عوامل اجرایی ، عبور فرد متوفی از خط زرد و عدم توجه به هشدار پیجر ایستگاه باعث برخورد با قطار عبوری و وقوع حادثه شده است. این حادثه در ساعت ١٨:١٠دقیقه به وقوع پیوسته كه پس از اقدامات اولیه و انتقال مصدوم به بیمارستان امام خمینی توسط عوامل اورژانس متاسفانه در ساعت ١٩:٤٠ فوت ایشان اعلام می شود.

٢. در حادثه بعد از ظهر امروز(١٢ مهرماه) ایستگاه میدان شهدا فردی حدودا ٥٩ ساله در ساعت ١٤:٥٣ دقیقه همزمان با ورود قطار به ایستگاه به محوطه ریل عبوری وارد و دچار حادثه شد كه متاسفانه به دلیل شدت جراحات در گذشت. بنابر اظهارات شاهدان و مستندات مقامات مسئول و نحوه وقوع حادثه ، احتمال خودكشی به عنوان علت اصلی حادثه مطرح است كه توسط مراجع ذی صلاح در حال بررسی می باشد.

شهرداری تهران ضمن اظهار تاسف از این حوادث و تسلیت به خانواده های داغدار ، رعایت هشدار ها و نكات ایمنی در استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بخصوص مترو را موكدا از شهروندان عزیز خواستار است.
 
کلمات کلیدی : تصادف قطار مترو+حادثه مترو+مرگ در تصادف مترو+شهرداری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۲ ۲۳:۰۷:۴۰
راه حلش حفاظ شیشه ایه.با توجه به ازدحام زیاد،هیچ عذر و بهانه ای هم مورد قبول مردم نیست. (3961418) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.