توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448464
کدام کشورها ترسناک‌ترین زندان‌های دنیا را دارند؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۳
 امروزه با افزایش جرم وجنایت در جوامع مختلف، افراد بسیاری در زندان ها به سر می برند. در این میان برخی از کارشناسان معتقدند، اجتماع مجرمان در کنار هم، کار اشتباهی است و آنان در زندان با جرم های سنگین تر آشنا می شوند و ممکن است به خود و دیگران آسیب برسانند.در اینجا با مخوف ترین زندان های دنیا آشنا می شوید.

زندان بانگ کوانگ / تایلند
زندان بانگ کوانگ، به هیلتون بانکوک معروف است، اما هیچ شباهتی به هتل ندارد. روش شکنجه  و اتاق های تنگ این زندان بسیار معروف است، زندانیان جدید باید تا سه ماه به پاهای خود زنجیر ببندند و تنها یک وعده برنج بخورند.
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر

زندان جزیره ریکرز / آمریکا
زندان جزیره ریکرز، در جزیره است ریور قرار دارد، 9000 نگهبان در این زندان فعالیت دارند و به دلیل شرایط بد موجود در آن، یکی از بدترین زندان های دنیا به شمار می آید.
 
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر

زندان سن کوئنتین/ آمریکا
زندان سن کوئنتین، قدیمی ترین زندان ایالت کالیفرنیا است که در سال 1852تاسیس شد. تمام مجرمان محکوم به اعدام، با تزریق مواد سامی کشته می شوند. گفتنی است؛ در سال 2006، بیش از 100نفر در این زندان مجروح و دو نفر از آنها به دلایل نژاد پرستی به قتل رسیدند.
ترسناک ترین زندان های دنیا+ تصاویر

زندان آلکاتراز/ ایالت متحده آمریکا
این زندان در ساحل لس آنجلس آمریکا قرار دارد و همواره در طول تاریخ، جزء خطرناک ترین زندان ها بوده است، اما در سال 1963 به دلیل هزینه های بالا و بدنامی تعطیل شد.

زندان لاسابانیتا / ونزوئلا
زندان لاسابانیتا، ظرفیت 15000 زندانی را دارد، اما هم اکنون بیش از 25000 نفر در آن زندانی هستند. این زندان به حوادث خونینی که در آن رخ داد، معروف است. به گونه ای که در سال 2014، 196 نفر از زندانیان این زندان، کشته و 624 نفر مجروح شدند.
 
کلمات کلیدی : زندان، بانکوک ، شکنجه ، اعدام ، جرم سنگین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.