توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381908
کمک مالی رئیس‌جمهور به محیط بانان مجروح
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۵
در حاشیه سفر رییس‌جمهور به استان کهگیلویه و بویراحمد و در عصر بیست و چهارمین روز از مرداد ماه ۹۵ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با رئیس دفتر رئیس جمهور دیداری صمیمی داشتند.

به گزارش خبرآنلاین، دکتر نهاوندیان درحاشیه سفر استانی به کهگیلویه وبویر احمد ضمن تماس تلفنی با محیط بانان مجروح از طرف رئیس جمهور کمکی مالی به آنها داشتند.

بر اساس این گزارش در حاشیه این سفر و در عصر بیست و چهارمین روز از مرداد ماه ۹۵ مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با رئیس دفتر رئیس جمهور دیداری صمیمی داشتند.

در این دیدار نیم ساعته سید اسدالله هاشمی به ارائه گزارشی از وضعیت محیط زیست استان تنوع زیستی دنا و همچنین وضعیت محیط بانان مجروع دنا پرداختند.

دکتر نهاوندیان ضمن تماس تلفنی با علی آرامش فر محیط بان مجروح دنا که در نخستین روز از هفته محیط زیست سال جاری مورد اصابت مستقیم گلوله احدی از شکارچیان قرار گرفت و از ناحیه پا بشدت مصدوم شد که به گفته پزشکان روند درمانی وی حداقل شش ماه بطول خواهد انجامید از طرف رئیس جمهور کمک مالی به این دو محیط بان مجروح داشتند.

جواد عمادی دیگر محیط بان پارک ملی دنا بوده که در ابتدای تیرماه جاری مورد اصابت ترکش گلوله شکارچیان قرار گرفت و ازناحیه دست مجروح شد اما نسبت به آرامش فر از وضعیت بهتری برخوردار است.
 
کلمات کلیدی : محیط بان+محیط زیست
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.