نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453395
در صورت ضرورت غیرقابل اجتناب به انجام سفر به ترکیه احتیاط لازم را داشته باشید
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
وزارت امور خارجه کشورمان، با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و برنامه تعدادی از هم‌وطنان جهت سفر به ترکیه از آنها خواست در جریان این سفر احتیاط لازم را داشته باشند.

به گزارش میزان، وزارت امور خارجه کشورمان، با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و برنامه تعدادی از هم‌وطنان جهت سفر به ترکیه از آنها خواست در جریان این سفر احتیاط لازم را داشته باشند.

در توصیه مسافرتی وزارت امور خارجه که در پایگاه اطلاع رسانی این وزارت‌خانه آمده است: با توجه به در پیش بودن تعطیلات نوروز و برنامه تعدادی از هموطنان جهت سفر گردشگری به خارج از کشور و نظر به شرایط امنیتی ترکیه در ماه‌های گذشته و نگرانی برای امنیت و سلامت شهروندان ایرانی در این کشور، به کلیه هموطنانی که قصد مسافرت به ترکیه را دارند توصیه اکید می‌شود در صورت ضرورت غیرقابل اجتناب به انجام سفر احتیاط لازم را داشته باشند.
 
 
کلمات کلیدی : وزارت امور خارجه + سفر به ترکیه
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۲ ۱۵:۱۶:۲۲
جالبه که هشداری در مورد عراق و سوریه که اغلب مناطق اونا جنگیه داده نشده!

این فشارهایی که بعضیا فکر می کنند به ترکیه میارن اثر زیادی بر اون نخواهد داشت ولی متاسفانه در آینده نزدیک ما احتیاج زیادی به ترکیه و امثاله خواهیم داشت (چون فشار اسرائیل و آمریکا و ... داره زیاد میشه) اونوخ می خواییم چیکار کنیم؟؟؟

برا چی از الان داریم اونا رو هل می دیم بسمت دشمن؟؟؟ (4199538) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته