توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315028
عباسی:اولیویرا حق ترک تمرین تراکتور را ندارد/ شاید با رفتنش موافقت نشود
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با بیان اینکه سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نامه‌ای را برای قطع همکاری‌اش به باشگاه نوشته است، گفت: با این حال تا تشکیل جلسه هیات مدیره، اولیویرا حق ترک تمرینات را ندارد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۵
سعید عباسی در گفتگو با مهر، درباره آخرین وضعیت کادر فنی تیم فوتبال باشگاه تراکتورسازی و خداحافظی سرمربی این تیم با بازیکنان قبل از تمرین این تیم پرداخت و تاکید کرد که قطع همکاری تونی با تراکتورسازی منوط به نظر مثبت هیات مدیره است که اعضای آن فردا تشکیل جلسه خواهند داد. مشروح این گفتگوی عباسی در زیر می‌آید:

* خبرگزاری مهر - آقای عباسی! در جریان خداحافظی تونی اولیویرا از تمرینات تراکتورسازی هستید؟
- عباسی: قرار بود تونی روز گذشته (جمعه) نامه‌ای را در این ارتباط به من بدهد که گویا صبح امروز نامه را به دفتر من آورده‌اند. من از صبح در جلسه دیگری بودم و نامه را ندیدم. ضمن اینکه تا زمانی که هیات مدیره تشکیل جلسه ندهد، اتفاقی نخواهد افتاد. ما بحث قطع همکاری به صورت شفاهی نداریم.

* یعنی تونی به کارش در تراکتورسازی ادامه خواهد داد؟

- به هر حال ایشان سرمربی تیم است و باید به تعهدش عمل کند. او به مردم آذربایجان و تیم تعهد دارد. شاید اصلا هیات مدیره با جدایی وی موافقت نکند.

* شما چه زمانی متوجه خداحافظی شفاهی تونی در رختکن شدید؟

- ظهر امروز به من خبر دادند که این اتفاق افتاده است. در حالی که اصلا قطع همکاری با این روش درست نیست. تونی با این روش طمرد می‌کند و همانطور که گفتم باید هیات مدیره با استعفای ایشان موافقت کند. او نامه زده که مشکلات خانوادگی دارد و نمی‌تواند در تبریز بماند ولی باید این موضوع از طرف هیات مدیره مصوب شود. یک مربی تا زمان تعیین تکلیفش باید در تیم بماند و کارش را انجام بدهد.

* جلسه هیات مدیره چه زمانی تشکیل می‌شود؟
- فردا یکشنبه جلسه فوق العاده هیات مدیره را برای بررسی این موضوع تشکیل می‌دهیم.

* دلیل تونی برای قطع همکاری با تراکتورسازی چیست و آیا ارتباطی به مشکلات مالی باشگاه دارد؟
- تونی اعلام کرده مشکل خانوادگی دارد. این بحث از قبل هم بود و تونی گفته بود اگر بیماری همسرش حاد شد، به پرتغال برگردد. او در هفته‌های گذشته هم می‌خواست از تیم برود ولی ما اصرار کردیم که در تراکتورسازی بماند اما این بار تاکید دارد که باید به پرتغال برگردد.

* با این وضعیت تکلیف سرمربی تیم چه می‌شود؟
- وقتی تونی به صورت کتبی این موضوع را اعلام کرده، تا زمانی که هیات مدیره پاسخی به نامه او نداده است، حق ترک تمرینات را ندارد. از نظر ما تونی کمافی السابق سرمربی تراکتورسازی است.

* آیا نظر دیگر اعضای هیات مدیره برای ماندن تونی مثبت است؟
- من خبری از نظر دیگران ندارم چرا که تعدادی از دوستان در روزهای گذشته در کربلا بودند. فردا در جلسه هیات مدیره همه چیز بررسی خواهد شد.

* اینطور به نظر می‌رسد که تونی آنقدر برای خداحافظی عجله دارد که قصد ندارد منتظر جلسه هیات مدیره بماند.
- او که نمی‌تواند یکباره برود. سرمربی باید با باشگاه تسویه حساب کند.

* در صورت موافقت هیات مدیره با استعفای تونی، گزینه بعدی تراکتورسازی کدام مربی است؟
- اول باید ببینیم درخواست تونی مورد موافقت قرار می‌گیرد یا خیر. اگر این اتفاق رخ داد، بعدا مذاکره هر گزینه‌ای که بگویند را در دستور کار می‌گذاریم.
 
کلمات کلیدی : تونی اولیویرا+تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.