توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315071
اشتباه در ترجمه، اولیویرا را به دردسر انداخت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۹
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه گفته می‌شود سرمربی انتخاب شده و روز جمعه معرفی خواهد شد، گفت: ممکن است سرعت مذاکره بالا برود چون ما یکشنبه آینده بازی داریم و نمی‌توانیم صبر کنیم.

سعید عباسی در گفت‌وگو با تسنیم در تبریز، درباره وضعیت همکاری تونی اولیویرا با تیم تراکتورسازی، اظهار داشت: ایشان قبلاً به ما گفته بودند که اگر مشکلات همسرش بیش‌تر شود به‌احتمال زیاد نمی‌تواند در تیم بماند. روز جمعه هم آمد و صحبت کرد و گفت که بیماری همسرش بدتر شده و تقاضا کرد که با رفتنش موافقت کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی افزود: تونی نامه‌ای به ما داد که ما گفتیم این موضوع منوط به موافقت هیئت‌مدیره است بنابراین ما فردا یک جلسه اضطراری با هیئت‌مدیره برگزار می‌کنیم تا درباره نامه‌ای که ایشان داده است تصمیم بگیریم. اگر باهمه جوانب موافقت شد دنبال سرمربی جدید می‌رویم اما اگر نشد، ایشان به کارش در تیم ادامه می‌دهد.

وی تأکید کرد: تونی در هفته‌های گذشته هم تلاش می‌کرد از تیم برود اما ما خواستیم بماند و گفتیم هم مردم شما را می‌خواهند و هم با تیم کار کرده‌اید پس شاید درست نباشد در وضعیت فعلی بروید ولی بعد از بازی ملوان گفت که مشکلاتش زیاد شده است و خواست این موضوع را در هیئت‌مدیره مطرح کنیم.

عباسی درباره خداحافظی ظهر امروز اولیویرا با بازیکنان در رختکن تصریح کرد: ایشان استنباطش این بود که چون دیروز به ما نامه داده است، باید بلافاصله نظر بدهیم در صورتی‌ که باید هیئت‌مدیره روی این قضیه نظر بدهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود ابتدا از حضور تونی در تمرین ممانعت کرده است اما بعداً از وی خواسته که سر تمرین تیم حاضر شود، گفت: من امروز با تونی صحبت کردم و او گفت ظاهراً مطلب را اشتباه به وی منتقل کرده‌اند. البته ما در روزهای گذشته چند بار باهم صحبت کردیم و بار آخر که تونی نامه را به من داد، گفت من سر تمرین نمی‌روم. اول به او گفتیم اگر می‌خواهی نرو اما بعداً که با وکیلی صحبت کردیم، تماس گرفتیم تا سر تمرین حاضر شود چون ظاهراً به او نگفته بودند که به تمرین بیاید.

وی افزود: قرار شد ایشان فردا هم به جلسه تمرین تیم بیاید تا تکلیفش مشخص شود. ماجرای امروز هم ظاهراً یک اشتباه ترجمه‌ای بود و حتی امروز هم تماس گرفتم و گفتم من نگفته‌ام که سر تمرین نیایید و برای همین ایشان امروز با لباس غیرورزشی کنار تیم آمدند. اصلاً نمی‌دانیم هیئت‌مدیره این موضوع (استعفای تونی) را می‌پذیرد یا خیر؟

عباسی در پاسخ به این سؤال که آیا مذاکره با گزینه‌های جانشینی اولیویرا را آغاز کرده‌اید، گفت: ما هنوز منتظریم تا اول نظر هیئت‌مدیره را بگیریم و بعد برویم سراغ گزینه‌هایی که مدنظر داریم و اگر گزینه، یک نفر است که با او صحبت می‌کنیم و اگر چندین نفر است که بازهم با تک‌تک آن‌ها صحبت می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره اینکه گفته می‌شود سرمربی انتخاب شده است و روز جمعه معرفی خواهد شد، اظهار داشت: ممکن است سرعت مذاکره بالا برود چون ما یکشنبه بازی داریم و نمی‌توانیم صبر کنیم ولی فعلاً منتظریم که تصمیمی درباره استعفای ایشان اتخاذ شود تا زود سرمربی جدید را انتخاب کنیم.
 
کلمات کلیدی : تونی اولیویرا+تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.