توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315307
آغاز جلسه سرنوشت ساز تبریزی‌ها ؛
بررسی پنج گزینه جانشینی تونی/ قلعه‌نویی یک گام تا نیمکت تراکتور
بخش ورزشی الف،15 آذر 94
جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی درحالی برای بررسی استعفای «تونی اولیویرا» و انتخاب سرمربی جدید این تیم آغاز شده است که امیر قلعه‌نویی شانس اول جانشینی اولیویرا محسوب می‌شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳
به گزارش مهر، تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی تبریز روز گذشته (شنبه) در رختکن تیم و پیش از شروع تمرینات از بازیکنانش خداحافظی کرد و حتی نامه استعفایش را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داد؛ با این حال تا تشکیل جلسه هیات مدیره برای تعیین وضعیت کادر فنی، در تمرینات این تیم شرکت کرده است.

جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی بعد از ظهر امروز یکشنبه در حالی در تهران آغاز شده است که علاوه بر بررسی استعفای تونی، انتخاب سرمربی جدید در دستور کار قرار دارد. هرچند پنج گزینه امیر قلعه نویی، حسین فرکی، رسول خطیبی، احد شیخ لاری و غلامرضا باغ آبادی برای جانشینی تونی مطرح شده ولی شواهد حاکی از نزدیک بودن قلعه نویی به نیمکت تراکتورسازی دارد.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: فرصت ما تا بازی بعدی کم است و برای همین علاوه بر بحث استعفا، قطعا درباره انتخاب سرمربی جدید هم تصمیم گیری خواهیم کرد.

وی که خودش را آماده حضور در جلسه هیات مدیره می‌کرد، در پاسخ به این سئوال که شانس امیر قلعه نویی برای نشستن روی نیمکت تراکتورسازی چقدر است، گفت: قلعه نویی از نظر رتبه و کلاس در میان مربیانی که هستند، شرایط بهتری دارد ولی جمعبندی در این باره بعد از پایان جلسه مشخص خواهد شد.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره اینکه آیا با قلعه نویی صحبتی در این ارتباط داشته است یا خیر، تاکید کرد: صحبت خاصی نداشته‌ایم!

عباسی در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا صحبت «غیررسمی» میان او و قلعه نویی صورت گرفته است یا نه، گفت: صحبت غیررسمی در همین حد که دیگران چیزهایی را در این باره می‌گویند!
 
کلمات کلیدی : امیر قلعه نویی+تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.