توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496424
سازمان هواپیمایی: همه مشکلات ما در پسابرجام حل نشد
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۲
 معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این‌که همه مشکلات حمل‌ونقل هوایی قبل از برجام در پسابرجام حل نشد، ادعا کرد مردم از فضای به وجود آمده برای حمل‌ونقل هوایی احساس رضایت دارند.

به گزارش تسنیم، مرتضی دهقان با اشاره به آزادسازی قیمت بلیت هواپیما اظهار کرد: در محیط بسته نمی‌توان انتظار ارائه خدمات مطلوب را داشت. اگر از سال‌های گذشته فضا باز بود مشتری حق انتخاب داشت امروز اوضاع مناسب تر بود.

وی با اشاره به این‌که در دنیا شرکتی که خدمات مناسبی را ارائه نمی‌دهد محکوم به نابودی است، تصریح کرد: بعد از برجام دست‌ها باز شده و برای حل بسیاری از مشکلات راه حل وجود دارد. البته همه مشکلات حل نشد و هنوز برای جابجایی پول‌ها با وجود کمک دولت مشکل وجود دارد. با این حال روند رو به بهبودی به وجود آمده و این فضا کمک کرده شرکت‌ها در فضای رقابتی کار کنند که نتیجه ی آن احساس رضایت مردم است.

وی همچنین با اشاره به قرارداد سازمان هواپیمایی کشوری با جهاد کشاورزی، گفت: هم اکنون علاوه بر کار شرکت فرودگاهها در زمینه اجرای برنامه ASQ در 8 فرودگاه بین‌المللی از دو منظر خدماتی که مسافران از ایرلاین و فرودگاه می‌گیرند نظرسنجی می‌شود که با نظرسنجی‌های نهایی تطبیق داده می شود.
 
کلمات کلیدی : ایرباس+هواپیمایی+برجام+پسابرجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.