توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409411
یک کشته بر اثر انفجار منزل مسکونی در مشهد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۲
مدیر منطقه سه عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد گفت: ظهر امروز منزل مسکونی در خیابان ولی‌عصر واقع در شهرک طرق مشهد دچار حریق شد.
به گزارش ایسنا، حسین صالح‌ نظرآباد با بیان اینکه در ساعت 11:50 دقیقه ظهر امروز انفجار منزل مسکونی در شهرک طرق مشهد به این سازمان اعلام شد، عنوان کرد: این منزل مسکونی ویلایی با مساحت 60 متر در اثر این انفجار صد درصد تخریب شده است.
 
وی ادامه داد: شیشه‌های منازل ضلع جنوبی این مکان تا شعاع 15 متری تخریب شده و در ضلع شمالی شیشه‌های برخی از منازل تا 60 درصد تخریب شده است.
 
مدیر منطقه سه عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با اشاره به اعزام آتش‌نشانان ایستگاه 9 و 39 برای مهار این حریق، اظهار کرد: زن سالخورده مالک این منزل نبوده و تنها به دیوار این منزل تکیه داده بوده که به دلیل ماندن زیر آوار فوت شده است.
صالح نظر آباد در خصوص علت این حادثه، تصریح کرد: در بررسی اولیه آتش‌نشانان به احتمال زیاد علت حادثه نشت گاز در این منزل بوده است و سه خودرو نیز در این حادثه دچار خسارت شد.
 
کلمات کلیدی : انفجار منزل+آتش سوزی+کشته
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.