توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 415023
انفجار مهیب یک خانه در خیابان خلیج
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۶
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان خلیج آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جلال ملکی درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت 14:29 حادثه انفجار ساختمان مسکونی واقع در خیابان خلیج به سامانه 125 اعلام و نیروهای 3 ایستگاه به محل اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با استقرار آتش نشانان در محل مشاهده می‌شود که انفجار در زیرزمین 65 متری یک ساختمان 3 طبقه رخ داده است و بر اثر شدت انفجار، تمامی در و دیوار و شیشه‌های ساختمان مذکور و کناری تخریب شدند.

به گفته ملکی در این حادثه آقای 30 ساله که در واحد زیرزمین زندگی می‌کرد دچار سوختگی شد و یک پسر بچه 10 ساله و پیرمرد 60 ساله در حال عبور از ساختمان نیز بر اثر پرت شدن تیکه‌های شیشه و برخورد با آن‌ها دچار مصدومیت شدند.

وی افزود: در ساختمان مجاور نیز یک خانم بر اثر صدای انفجار دچار شوک زدگی شد که هر 4 مصدوم به سرعت تحویل عوامل اورژانس شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی گفت: نشت گاز شهری و ایجاد شعله و جرقه‌ای که منجر به آتش سوزی نشده و تنها انفجار ایجاد کرده بود، علت بروز حادثه اعلام شد.
 
کلمات کلیدی : انفجار منزل+آتش سوزی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.