نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387614
جیب بری در مراسم تشییع پیکر استاد داوود رشیدی/ تصویر زن خلافکار منتشر شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۳
زنی که در حتی در مراسم تشییع پیکر استاد داوود رشیدی اقدام به جیب بری کرده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،‌ در ساعت ۱۰:۰۰ ، هفتم شهریور ماه از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ، شناسایی یک سارق جیب بر در محل برگزاری مراسم تشییع پیکر استاد داوود رشیدی در خیابان استاد شهریار – روبروی تالار وحدت ، به کلانتری ۱۲۹ جامی اعلام شد .

دستگیری سارق جیب بر

با توجه به برگزاری مراسم تشییع جنازه استاد داوود رشیدی از مقابل تالار وحدت و حضور گشت کلانتری ۱۲۹ جامی در محل انجام مراسم ، بلافاصله گزارش تماس شهروندان مبنی بر شناسایی سارق جیب بر در میان جمعیت حاضر در مراسم به مأمورین حاضر در مراسم اعلام و مأمورین کلانتری ۱۲۹ جامی ضمن شناسایی احدی از شهروندان ( فرد تماس گیرنده با ۱۱۰ ) و راهنمایی وی اقدام به شناسایی خانم جوانی حدودا ۲۵ ساله کرده ، او را تحت مراقبت نامحسوس پلیسی قرار داده تا نهایتا این خانم جوان را در حین سرقت گوشی تلفن همراه دستگیر می کنند.
جیب بری در مراسم تشییع پیکر استاد داوود رشیدی/ تصویر زن خلافکار منتشر شد
شناسایی تعدادی از شکات
در زمان دستگیری سارق جیب بر و بازرسی کیف همراهش ، تعدادی گوشی تلفن همراه مسروقه کشف می شود  ؛ متهمه در همان اعترافات اولیه به سرقت تمامی گوشی های تلفن همراه از تعدادی از شهروندانِ حاضر در مراسم تشییع استاد رشیدی اعتراف می نماید و در ادامه تعداد 7 نفر از شکات ، در همان محل دستگیر متهم شناسایی و جهت طرح شکایت به کلانتری 129 دعوت شدند . 
 
پرونده در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ
با توجه به اعتراف صریح متهمه به انجام جیب بری و شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان ، پرونده مقدماتی با موضوع "جیب بری" تشکیل و متهمه به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 11 تهران ، جهت انجام تحقیقات در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت . 
 
شناسایی مجرم سابقه دار
در همان تحقیقات اولیه ، "پریسا . الف" ( متولد 1367 ) به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جیب بری با بیش از 7 فقره سابقه دستگیری به اتهام سرقت به شیوه جیب بری شناسایی شد ؛ همچنین با توجه به کشف گوشی های تلفن همراه متعلق به تعدادی از شکات و شناسایی مالباختگان در همان محل سرقت ، هماهنگی های لازم با بازپرس پرونده انجام و گوشی های مسروقه به صاحبان آنها تحویل داده شد . 
 
سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده ، رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات از متهم پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته اما با توجه به شواهد و دلایل پرونده ، اعتراف صریح متهمه به انجام سرقت به شیوه جیب بری ، شناسایی تعدادی از شکات پرونده ، سوابق متعدد متهمه در ارتکاب سرقت به شیوه جیب بری و به جهت شناسایی سایر شکات و مالباختگانی که توسط متهمه مورد سرقت قرار گرفتند ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهمه از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر این متهم شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ در میدان حـر – خیابان 12 فروردین مراجعه نمایند . 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۹:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۷:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۲:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۱۳:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۵ ۰۸:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۱ ۱۱:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۰۷:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۷:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۴ ۱۱:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : جیب بری ، استاد رشیدی ، تصویر خلافکار ، زن جیب بر ، دستگیری ، پلیس آگاهی
 
جواد
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۵:۰۱:۲۰
دنیای عجیبیه. عکس یه آفتابه دزد رو زود میندازن و منتشرش می کنن اونوقت دزدای میلیلردی با اسامی حروفی ول میگردن . (3914766) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۴ ۱۵:۳۸:۲۳
فرقش میتواند متهم یا مجرم بودن فرد باشد. وقتی جرم ثابت نشده نمی شود اعلام کرد. (4016068) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۵:۰۲:۴۹
سلام
ايشاله همه دزدان با همين سرعت شناسايي بشن. (3914769) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۶:۵۱:۲۹
آزادش می کنن...آدرس شاکیها رو میدن رضایت میدن یا تهدید میشن (3914904) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.