نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 500117
خانم پرستارجوان،500میلیون تومان پول زن سالخورده را به حساب خودش ریخت/ با اجازه خودش این کار را کردم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۰
چندی پیش وکیل مرد مقیم انگلیس با مراجعه به دادسرای جنایی تهران گفت: موکلم از پدرش، پرستارخانگی پدرش و همسر پرستار پدرش به خاطر مرگ مرموز مادرش شکایت دارد.

به گزارش خبر آنلابن، او اعلام کرده 30 خرداد سال 95، مادرش فوت کرده اما بعد از مدتی متوجه شده پرستار پدرش که خانم جوانی به نام شیلا است، حدود نیم میلیارد تومان پول‌های مادرش را تصاحب کرده است. حتی پدرش از طریق صلح، خانه‌اش را نیز در اختیار پرستارش قرار داده است.

پسرزن مرحوم معتقد است، آنها داروهای مادرش را آنقدر پایین و بالا کرده‌اند تا او فوت کند و...

با شکایت مرد جوان تحقیقات پلیسی با دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد. این درحالی بود که پزشکی قانونی علت مرگ پیرزن را سکته قلبی اعلام کرد.با این حال پرستار جوان که برای تحقیقات به دادسرا احضارشده بود گفت: زوج کهنسال به خاطراعتماد زیاد، وکالت کارهایشان را به من داده بودند. حتی واریز پول به حسابم نیز با نظرخودشان صورت گرفت. ضمن اینکه می‌خواستند سند خانه را هم به نام من کنند که موافقت نکردم. به همین دلیل خانه را صلح عمره کردیم. الان هم آقا حالش خوب است و پزشکی قانونی نیز صحت عقلی او را تأیید کرده و می‌توانید از خود او در این مورد تحقیق کنید. البته دلیل این کارهم این بود که پسر بی وفایشان هیچ توجهی به پدر و مادرش نداشت و بارها پیغام داده بود بعد از مرگ مادر و پدرش به ایران می‌آید تا ارثیه‌اش را بگیرد. پدرش نیز به خاطر انتقام از پسرش تصمیم گرفت اموالش را در اختیار من قرار دهد.

درحال حاضرتحقیقات در این خصوص از سوی بازپرس ومأموران تا افشای ابهام‌ها ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : کلاهبرداری + دستگیری + پلیس آگاهی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۰:۵۱:۳۶
دروغ می گویند. سالمندان،به دلیل بیماری و پیری ،بسیار بی اراده می شوند و شاید ،فردی را وادار کرده بودند که بنام پسرشان به آنها زنگ بزند و حرف های بزند که باعث نفرت و کینه شودبیشتر این پرستاران خانگی،کلاش و کلاه بردار و خطرناک هستند.‌دارو ها را زیاد می دهند یا در آب و آب میوه های آنان، داروی خواب آور می ریزند و آنها را می خوابانند و سپس اثر انگشت نشان را پای برگه های مالی می زنند و یا داروی می خوانند که بی اراده می شوند. من،از این مسایل زیاد دیدم و مادر خود من، گرفتار چندتا. پرستار شده بود که هر کدام،رفتار پر خطری داشتند و هشیاری من،باعث شد،ن نقشه هایشان،نگیرید.این ها باید زندانی شوند و خانه و پول ها به فرزندش برگردد.خواهشمندم پیگیری کنید. (4512136) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۸ ۱۶:۵۱:۴۷
مگر می شود مادری را با صدای یک نفر دیگر به جای پسرش گول زد؟ (4512606) (alef-13)
 
سعیده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۹ ۰۸:۱۶:۲۲
سلام اره ممکنه مادری صدای پسرشو نشناسه یکی از اقوام ما چند سال از فوت پسر بزرگش میگذشت و اقوام نمیخواستن که مادره بفهمه پسرش فوت شده و بدحال بشه و هر هفته یکنفر زنگ میزد باهاش صحبت میکرد و ایشون فکر میکرد پسرشونه.تا چندوقت پیش ک مادر هم فوت شدن. (4513190) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.