نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456211
حبیب کاشانی: برای حضورم در انتخابات با چمران مشورت کردم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹
نایب رییس فعلی کمیسیون برنامه و بودجه، توسعه حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا را اولویت خود در شورای پنجم دانست.

به گزارش ایسنا، حبیب کاشانی صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در فرمانداری و اعلام رسمی کاندیداتوری خود در انتخابات شورای پنجم با بیان اینکه برای حضورم در انتخابات با مهدی چمران مشورت کردم، گفت: با این حال هنوز هیچ طیف سیاسی خاص و یا ائتلافی برای حضورم در لیست‌شان، با من صحبت نکرده است.

وی با بیان اینکه بنا به اعتماد مردم، سه دوره و حدود ۱۳ سال در شورای شهر تهران به مردم خدمت کرده‌ام، گفت: در این سال‌ها توسعه حمل و نقل عمومی به‌ویژه مترو و همچنین کاهش آلودگی هوا را در دستور کار قرار داده‌ام و قطعا در شورای پنجم نیز علاوه بر این دو مقوله، افزایش درآمدهای پایدار  را در دستور کار قرار خواهیم داد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر + حبیب کاشانی
 
France
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۱۵:۰۱:۵۲
میشه ایشان عنوان بفرمایند که در این مدت چه خدمتی به مردم کرده اند گ این‌طور صحبت میکند. لاید متوجه بشود که جز افزایش هزینه ها و بالا بردن نرخ خدمات شهرداری که تورم را بوده آیا کارهای مثبتی که باعث پایین آوردن هزینه های مردم باشد انجام داده اند؟ لطفا چاپ کنید تا امثال ایشان بروند دنبال کاری که حد اقل برای خودشان مفید باشد. اگر ترس از چاپ آن دارید حداقل پیامها را برای ایشان ارسال تا متوجه نظرات مردم نسبت به عملکردشان باشند. (4215091) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.