نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456275
چهارمین روز نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی
حبیب کاشانی روز پنج شنبه برای نام نویسی در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری تهران حضور دارد. نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز دوشنبه در فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه 6 فروردین 1396 ادامه خواهد داشت.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۲


 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر + حبیب کاشانی
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۰۳ ۲۱:۰۵:۴۴
یک قانون باید به انتخابات شورای هر شهری اضافه شود و ان هم این است که هر کسی که میخواهد کاندید شود باید متولد همان شهر باشد (4215397) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۰۸:۳۰:۳۶
من خواهشم از رسانه ها و بولتن ها و فضای مجازی برای نجات مردم که شده هم این مطلب را عنوان کنند که خواهشمند است کسی که تخصص و تجربه و حتی مدرک های جعلی در زمینه های شهری و اجتماعی هم ندارد کاندید نشود به خدا به مردم خیانت نکنید این همه هزینه برای چه هست مردم مشارکت و هیجان سیاسی دارند مثل همیشه در صحنه خواهند بود (4215689) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۴ ۰۹:۱۲:۳۲
باسلام این ورزشکارهاو هنرمندان ازجون شورای شهر چی میخواهند تخصص که ندارند حمیت و شجاعت و کار جهادی و رسیدگی و دلسوزی برای مردم چی میشود الله اعلم (4215701) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.