توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 324912
سایت وزارت ورزش: کاشانی تنها ۲۰۰ میلیون برای تیم امید هزینه کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰
در پی بالا گرفتن جدال اینستاگرامی مسوولان تیم امید با مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش، سایت وزارت ورزش جزییات هزینه‌های انجام گرفته برای این تیم را اعلام کرد.

به گزارش سایت وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال هزینه‌های تیم فوتبال امید ایران را در فاصله مرداد سال نود و سه تا سی ام اذر امسال اعلام کرد. بنا بر گزارش فدراسیون، هزینه‌های اردوهای تیم امید ایران دو میلیارد و دویست و چهل ونه میلیون تومان بوده است. در بخش هزینه‌های مسابقات تیم امید ایران، مبلغ یک میلیارد و پانصد و هشتاد و دو میلیون تومان هزینه شده است.

فدراسیون فوتبال ایران در بخش حق الزحمه مربیان و کادرفنی تیم امید ایران اعلام کرد در فاصله چهارده ماه گذشته یک میلیارد و صد و هفتاد و دو میلیون و ششصد و پنجاه و سه هزار و سیصد و چهل و هفت تومان برای تیم امید ایران پرداخت شده که مجموعا تنها در این فاصله زمانی پنج میلیارد تومان برای برنامه‌های تیم امید هزینه شده است.

بنا بر گزارش فدراسیون فوتبال، در این مدت از سوی کمیته ملی المپیک ایران مبلغ یکصد و سی و دو میلیون تومان برای هزینه بلیط تیم ملی امید ایران پرداخت شده است. ضمن اینکه وزارت ورزش و جوانان چند روز قبل از عزیمت تیم امید به مسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک ریو در قطر مبلغ چهارصد میلیون تومان برای تامین هزینه‌ها و حتی بخشی از پاداش امیدها به حساب فدراسیون فوتبال واریز کرد.

در گزارش مالی فدراسیون که در اختیار پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته درباره سایر مبالغی که تحت عنوان کمک‌های مردمی و افراد خیر از آن در روزهای گذشته در رسانه ها یاد شده بود، آمده است: مبلغ سیصد و پنجاه میلیون تومانی که آقای کاشانی مدیر تیم امید در مورد آن صحبت کرده نزد فدراسیون چنین رقمی موجود نیست و به حساب واریز نشده است. ضمن اینکه در این مدت تنها از طریق شهرداری منطقه یازده، مبلغ دویست میلیون تومان به حساب فدراسیون واریز شد و در همان روز آقای کاشانی آن را برای هزینه کرد تیم امید دریافت کرده است.
 
کلمات کلیدی : حبیب کاشانی+تیم ملی امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.