توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 421462
فردا؛ نشست بزرگ اقتصادی ایران و ژاپن
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۲
وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه سه‌شنبه در هنگام ورود به ژاپن در جمع خبرنگاران به تشریح اهداف سفر خود به این کشور آسیایی پرداخت.

به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه سه‌شنبه در هنگام ورود به ژاپن در جمع خبرنگاران به تشریح اهداف سفر خود به این کشور آسیایی پرداخت.

محمدجواد ظریف با ببان این‌که  «در سفر به ژاپن به مانند سفر به کشورهای هند و چین بیشتر بحث ارتقاء روابط اقتصادی مدنظر است» اظهار کرد: در کنار آن مباحاث سیاسی را نیز  به پیش خواهیم برد.

وی با اشاره به هیات اقتصادی همراهش در این سفر تصریح کرد: دوستان اقتصادی ما در این هیات، در جریان سفر به ژاپن جلسات  متعددی  خواهند داشت و فردا نشست بزرگ اقتصادی ایران و ژاپن  با حصور تجار ایرانی و ژاپنی در توکیو برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که «در این سفر هیاتی از شرکت‌های دانش‌بنیان  نیز حصور دارند» ادامه داد: این هیات‌ها با همتایان ژاپنی خود در زمینه گسترش تعاملات دیدار ورایزنی می‌کنند.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین گفت: در این سفر  با مقامات این کشور در مورد مسائل  دوجانبه ،منطقه ای و بین المللی نیز رایزنی و گفت وگو خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : ایران+ژاپن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.