توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436367
وزیر دفاع:۵۰ درصد برنامه های اقتصاد مقاومتی کشور اجرایی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۷
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ۵۰ درصد برنامه های هدف گذاری شده اقتصاد مقاومتی کشور اجرایی شده است.

به گزارش مهر، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان شامگاه سه شنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه۵۰درصد برنامه های هدف گذاری شده اقتصاد مقاومتی کشور اجرایی شده است، عنوان کرد:  موانع سد راه تحقق اقتصاد مقاومتی در سطح کشور برداشته شده است و با عزم و اراده به وجود آمده می توان به دستاوردهای بزرگی در این بخش رسید.

وی با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی موجب کاهش وابستگی ها می شود، بیان کرد: اقتصاد مقاومتی موجب توسعه کشور و ایجاد اشتغال در استان ها می شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از بخش خصوصی حمایت می کند و زمینه را برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران فراهم می کند.

وی تاکید کرد: ایجاد ثبات در فضای اقتصادی از مهمترن اقدامات دولت به شمار می رود که نقش مهمی در بهبود فضای کسب و کار در سطح کشور داشته است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد: برداشتن موانع سد راه سرمایه گذاران و ایجاد تمهیدات لازم برای حل مشکلات بخش های تولیدی از دیگر اقدامات دولت به شمار می رود که این امر از کند شدن چرخ ملی اقتصاد جلوگیری کرد.

بدعهدی آمریکا در اجرای برجام به خاطر این است که دشمن همیشه دشمن است

سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان با اشاره به اینکه باید از ظرفیت های هر منطقه برای توسعه آن منطقه استفاده کرد، تاکید کرد: چهارمحال و بختیاری ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری دارد که باید از این ظرفیت ها برای توسعه بیشتر این استان استفاده کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه دهه فجر در پیش رو است، تصریح کرد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی برای بیان دستاورد های انقلاب اسلامی است.

وی در ادامه با اشاره به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام، ادامه داد: ایران بر اساس برجام به تعهدات خود عمل کرده است و بدعهدی آمریکا به خاطر این است که دشمن همیشه دشمن است.
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۴:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۶ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۵ ۲۱:۴۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۰:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ ۰۶:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۳۰ ۱۵:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۳ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۵ ۱۸:۲۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۷ ۰۹:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : وزیر دفاع +حسین دهقان + اقتصاد مقاومتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.