نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 404505
ایجاد سازمان امور اجتماعی در کشور/ رئیس سازمان معاون وزیر کشور خواهد بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۸
در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقا نقش شورای اجتماعی کشور در راهبری پیشگیرانه و مقابله با پدیده‌ها، آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی با ابلاغ رئیس‌جمهور سازمان امور اجتماعی در کشور ایجاد می‌شود.
 
به گزارش فارس، شورای عالی اداری در یکصد و هفتاد هفتمین جلسه مورخ 95.7.24 در اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقا نقش شورای اجتماعی کشور در راهبری پیشگیرانه و مقابله با پدیده‌ها، آسیب‌ها و مشکلات اجتماعی و تشکیل سازمانی چابک و کارآمد برای انسجام بخشیدن به فعالیت‌های حوزه‌ها و دستگاه‌های اجتماعی کشور و پیگیری و نظارت بر اقدامات و برنامه‌های دستگاه‌های مسئول در این حوزه، مندرج در بند سوم نامه شماره 8802-1/م مورخ 94.8.28 دفتر مقام معظم رهبری تصویب کرد که مرکز امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور به سازمان امور اجتماعی کشور ارتقا سطح یافته و در قالب سازمان تابعه وزارت کشور فعالیت کند که حسن روحانی روحانی رئیس جمهوری این مصوبه را برای اجرا به وزارت کشور و سازمان امور اداری و استخدامی ابلاغ کرد.

همچنین رئیس سازمان امور اجتماعی کشور، معاون وزیر کشور و دبیر شورای اجتماعی کشور است و سازمان علاوه بر ماموریت های ذاتی وزارت کشور در حوزه اجتماعی، وظایف دبیرخانه شورای اجتماعی کشور را نیز برعهده خواهد داشت.
متن و تصویر ابلاغیه روحانی به شرح زیر است:


 
 
کلمات کلیدی : سازمان امور اجتماعی ، وزیر کشور
 
محمد حسين
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۹ ۱۵:۰۷:۴۵
چرا سازمانهاي موازي درست ميكنند؟ يكي از ماموريتهاي اصلي سازمان بهزيستي ساماندهي امور اجتماعي از هر نوعش است. به جاي درست كردن سازمانهاي موازي، بايد كيفيت مديريت سازمانهاي موجود را بهبود ببخشيم. (3980667) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.