نظر منتشر شده
۱۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401049
مدیر یک مدرسه در ⁧کرمان، دانش‌آموزانی که توان پرداخت کمک ۳۰ هزار تومانی را نداشتند پس از شلاق زدن از مدرسه بیرون کرد
بخش اجتماعی الف، ۱۹ مهر ۹۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۴
در دورانی که در بسیاری از مدارس شهرهای بزرگ به دلیل حجم بالای پرداختی دانش آموزان، کادر آموزشی مدرسه حق ندارند به دانش آموز نگاه چپ داشته باشند، مدارسی در کشور هستند که مسئولانشان به دلیل ناتوانی دانش آموزان در پرداخت پول، آنها را به سختی تنبیه می کنند؛ مثل مدیر مدرسه روستای مختارآباد که دانش آموزانش را به جرم بی پولی شلاق زد و از مدرسه اخراج کرد.

به گزارش تابناک،هرچند بارها مسئولان ارشد آموزش و پرورش تأکید کرده اند، مدیران مدارس حق ندارند، هیچ گونه وجهی را تحت هر عنوانی از دانش آموزان و والدین آنها به صورت اجباری دریافت کنند، مدیر مدرسه شهید چمران در روستای مختارآباد شهرستان رودبار جنوب (استان کرمان) برخی دانش آموزان را به دلیل ناتوانی در پرداخت تنها 30 هزارتومان پول، شلاق می زند و از مدرسه اخراج می کند.

خبرهای رسیده حاکی از آن است که پس از چندین بار تذکر مدیر مدرسه به دانش آموزان مبنی بر پرداخت 30 هزار تومان پول برای کمک به مدرسه و ناتوانی ایشان در پرداخت، در نهایت «م.م» مدیر مدرسه همه دانش آموزانی که توان پرداخت شهریه اعلام شده را نداشتند با زدن 8 ضربه شلاق تنبیه و در ادامه آنها را از مدرسه بیرون کرد.

انتشار خبر فوق به قدری عجیب و پر ابهام بود که ما را بر آن داشت در صدد بررسی دقیق ماجرا برآییم، به ویژه آنکه می‌دانیم تنبیه بدنی دانش آموزان، سال هاست به هر دلیل برچیده شده است و با معلم هایی که دانش آموزان را تنبیه می کنند، برخورد شدید می شود. حالا سؤال اینکه چگونه ممکن است مدیری بدون هراس از عواقب اقدامش، همچنان دانش آموزان را تنبیه می کند؟

در رابطه با درستی خبر ابتدا به سراغ «پهلوان» رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب رفتیم که او ضمن کذب محض خواندن خبر منتشر شده به خبرنگار گفت: موضوعی که شما مطرح می کنید اصلاً با عقل و منطق همخوانی ندارد و کذب محض است.

صحبت های رئیس آموزش و پرورش شهرستان رودبار جنوب مبنی بر کذب بودن این خبر در حالی است که در یک فایل ویدئویی منتشر شده، دانش آموزان تنبیه شده این مدرسه، با تأیید خبر شلاق خوردنشان به دلیل عدم استطاعت مالی، ماجرا را کامل شرح می‌دهند و بر دو نکته تأکید می‌کنند؛ نخست اینکه در خانواده هایی زندگی می‌کنند که بنیه مالی بسیار ضعیفی دارند و قادر به پرداخت شهریه های تعیین شده از جانب مدرسه نیستند و دیگر آنکه، مدرسه ای که در آن درس می خوانند از نظر امکانات رفاهی و حتی شرایط اولیه، وضعیت بسیار وخیم و غیرقابل قبولی دارد.

 برای کسب اطمینان بیشتر از صحت خبر منتشره با خانواده برخی از این دانش آموزان صحبت کردیم که والدین دانش آموزان ضمن تأیید خبر منتشر شده، نسبت به فشار وارده از سوی مدارس برای دریافت پول اعتراض داشتند و گفتند که شرایط اقتصادی آنها به گونه ای نیست که بتوانند از پس هزینه های کمک به مدارس برآیند.

بر اساس آنچه آمد در مورد خبر شلاق خوردن دانش آموزان در سال تحصیلی جدید ابهام ها همچنان پابرجاست و سؤال های بی پاسخ فراوانی وجود دارد که نیاز است تا مسئولان مربوطه، ضمن پیگیری آن، راهکارهای مناسبی را برای حل آن بیابند.

از جمله اینکه چرا با وجود رخ دادن چنین اتفاقی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان به کل ماجرا را انکار می کند و از اساس آن را کذب می داند؟
چرا مسئولان ارشد وزارت آموزش و پرورش با وجود همه شعارهایی که در سال های مختلف در مورد ایجاد عدالت آموزشی سر داده اند، نسبت به تأمین شرایط و امکانات رفاهی برابر با مناطق برخوردار در مناطق محروم کوتاهی می کنند؟
 
کلمات کلیدی : کتک زدن در مدرسه+تنبیه دانش آموزان+کتک زدن
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۶:۵۱:۴۳
دست این مدیر را باید شکست. خدا لعنتش کند. حالم بد شد. (3968929) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۴۰:۰۳
اگر کسی از غم این ظلم آشکار بمیرد حق دارد. (3969115) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۴۰:۲۷
واقعا اینه عدالت علوی؟؟؟/ وای بر ما (3969116) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۰:۱۷:۵۶
در طول این همه سالی که تدریس کردم اونقدر تبانی و دروغ های شاخ دار از طرف بچه های به ظاهر معصوم شنیدم که باور این خبر برام سخته. یک کلاغ چهل کلاغ و بزرگنمایی از سر تا پای این خبر می ریزه. مگه امکان داره مدیری به این خاطر بچه ها رو شلاق بزنه؟ اون هم شلاق! مطمئنن منظورش خط کش نبوده و مطمئنن دلیلش همینی بوده که ادعا کردن و نه چیز دیگه ای؟ تو همین مدارس روستایی دانش اموز پسر موبایل با تصاویر مستهجن همراه آورده بود معلم ازش گرفته بود خودش با معلم دست به یقه شده بود که هیچ پدرش با چوب اومده بود در مدرسه بعد هم رفته بودن با دوستاش هماهنگ کرده بود شکایت کرده بودن که معلم موبایلش رو دزدیده! این تازه ساده اش بود. بدتر از اینها برای خودم اتفاق افتاده. (3969256) (alef-13)
 
ali
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۳:۳۲:۲۶
برادر تو تا الان کرمان زندگی نکردی. جنوب ایران نبودی... من بیست و اندی سال رو جنوب زندگی کردم از جمله کرمان. باور کن امکان داره... باور کن امکان داره... (3969419) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۱:۳۵:۴۶
پزشکان و حالا هم معلمان عزیز از روش انکار و مظلوم نمایی و دیگر روشهای مدرن بسیار خوب استفاده میکنن به جان خودم شما دو گروه میتونستید بازیگران خوبی هم بشید. من خودم یادمه که معلمها صبح تا شب بچه ها رو کتک میزدن تنبیه بدنی روزی نبود که نباشه. شما دو گروه تا کی میخواهید به انکار ادامه بدهید؟ ممکنه به نظر خودتون تا ابد انکار کنید؟ (3969488) (alef-13)
 
و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۳:۴۶:۲۱
باید گردن این نامرد رو بشکنیم

پیشنهاد من اینه که تعداد ضربه هایی ک زده یعنی تعداد دانش آموزان ضربدر تعداد ضربه ها _ مثلا 30 ؛ یعنی 22 30=660 ضربه شلاق در ملا عام بخوره (3969771) (alef-13)
 
حمید
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۵:۰۹:۴۵
اولا پزشکان سالهاست تو ایران وجهه اجتماعی ندارن و همه اونها رو بساز بفروش و دلال بیمار میدونن نه پزشک لدا اونها رو لطفا با قشر فرهیخته فرهنگی قاطی نفرمایید.ثانیا من نفهمیدم منظور از شلاق چیه؟مگر الان اصلا چنین وسیله ای هست اون هم در مدرسه؟
در ضمن زمان ما هم تنبیه بود الان هم هست و قابل تکذیب هم نیست.این مورد تنبیه به خاطر پول رو من یه مورد یادم میاد که اینطوری بود:
همه مدرسه برای تعمیر رادیاتور پول داده بودند به جز دو نفر یادمه که استطاعت مالی هم داشتند و فقط دلشان نمی خواست پول بدهند.مدیر سر کلاس آمد و محترمانه بدون اینکه نامی از دانش آموزان مذکور ببرد گفت لطفا آنهایی که ندادند کمی دست بجنبانند.در این حین یکی از آن دو نفر شروع به تکان دادن دستهایش کرد و گفت این هم دست جنباندن.مدیر عصبانی شد و شخص مورد اشاره را تنبیه نمود. (3969838) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۲۳:۱۸:۵۳
میشه خودت بگی از چه صنفی هستی تا داستانش رو برات بگم؟ (3970098) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۰۹:۵۳:۳۴
اثبات شی نفی ما ادا نمیکنه ببم جان این استدلال که تو مشکل داری پس من حق دارم زیر میزی بگیرم یا هر کاری دلم خواست بکنم هیچ کجای دنیا پذیرفته شده نیست مثل این میماند که به فردی بگن چرا قتل کردی اونم در دفاع بگه فلانی هم پارسال قتل کرده بود!! این قبیل استدلال اوردنهای شما نشان دهنده اینه که در وضعیت بد منطقی و استدلالی به سر میبرید. شما باید بیایید و در دفاع از خودتون استدلال صحیح بیارید نه استدلال فاسد و این کارهایی که می کنید هم استدلال نمیشه براش اورد فقط میشه دست به مغالطه حمله به شخص یا معالطه توسل به احساسات و مظلوم نمایی و...زد. کاری که عیر اخلاقی باشه هیچ دفاعی نداره. یه کم تفکر هم بد نیست. ضمنا بنده دانشجوی دانشگاه تهرانم (3970368) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۲:۳۴:۵۹
مگر می شود معلم به شاگرد نه ساله اش مکرر تجاوز کند و راست راست بگردد خبر دروغ است مگر می شود ناظم به 6 نفر دانش اموز تجاوز کند و بعد هیچی؟مگرمی شود کسی اسید بپاشد روی عروس و نوه اش کماکان در مدرسه شاغل باشد؟ همه این خبرها نادرست است ... دانش اموزان همه دروغ می گویند مدیر راست می گوید و شخص شما! (3969732) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۵:۲۰:۳۲
تجربه ام نشون داده در 99.99 درصد موارد شاگردان دروغ میگن یا حقایق رو وارونه جلوه میدن. مثال های شما فوق العاده افراطیه و چیز زیادی رو ثابت نمی کنه چون کودک ازارها می تونن هر پشغلی داشته باشن. ساده ترین دروغی که شاگردهای مدارسی که عمدتا دانش اموزان درس نخون رو ثبت نام می کنن اینه: ما نتونستیم از امتحان قبول بشیم چون معلممون درس نمی داد. یا معلم هایی که خیلی از شاگردها کار می کشن و زیاد درس میدن معمولا مورد این نوع اتهامات از طرف دانش اموزان قرار می گیرن با این امید که معلمشون رو عوض کنن. متاسفانه خیلی وقت ها هم اداره این حرف ها رو باور می کنه بدون اینکه یک درصد احتمال بده این حرف ها از طرف شاگردهای یک کلاس هماهنگ شده. یا شاگرد هر نوع بی احترامی می کنه صداها و حرکات ناهنجار درمیاره نظم کلاس و مدرسه رو به هم می زنه و وقتی تنبیه شد میره شکایت می کنه که فلان معلم با من لج کرده و بدون اینکه من کاری کنم من رو تنبیه می کنه. وقتی خودتون در سیستم شاغل باشید اون موقع می فهمید من چی می گم. (3969845) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۰۹:۴۹:۰۳
بنده از دانشجویان دانشگاه تهرانم و خلاف حرفای شما رو دیدم هم تنبیه بدنی بود و هم درست درس ندادن و کوتاهی کردن (3970366) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۲۳:۵۵:۱۵
بنده دانشگاهم رو هم تموم کردم. زمان ما که معلم هامون درجه یک بودن یکی از یکی بهتر. تنبیه بدنی هم وجود نداشت. یک بار یادم میاد یکیشون یه شاگرد گردن کلفت رو زد چون توی کلاس چاقو آورده بود که حقش بود. اگه تنبیه بدنی حذف بشه که کلا کلاس رو نمی شه اداره کرد. تنبیه بدنی اون موقع می تونه حذف بشه که دانش آموز ایرانی مثل دانش آموز چینی و ژاپنی مثل یه آدم بافرهنگ بشینه توی کلاس به درس گوش بده وگرنه باید کلاس و مدرسه رو تعطیل کرد. خودت هم اگه بری سر کلاس آخر سر با رفتارها و بی انظباطی هایی روبرو می شی که می بینی بدون تنبیه قابل کنترل نیست. دست همه معلمین درد نکنه. یادت باشه هر ضربه ای که معلم به شاگرد می زنه تن خودش بدتر درد می گیره ولی برای آینده فرزندان شما مجبوره. (3970799) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۲:۱۷:۴۷
همه شاگردان روستایی و خانواده های فقیرشان دست به یکی کرده اند و دروغ گفته اند تا مدیر گردن کلفت را ب مخمصه بیاندازند! تجربه من نشان می دهد هر خبری که وزارتخانه تکذیب کند واقعیت است و اصلش بسیار فجیع تر از آنچه روزنامه نگاران دست به عصا می نویسند! (3970434) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۶:۰۳:۳۵
بچه های به ظاهر معصوم؟ (3969867) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۶:۲۰:۲۱
من خودم از نسلی هستم که دقیقا طعم شلاق و نه خط کش معلمان و مدیران را چشیده ام و جوری از شلاق صحبت نکنید که انگار چیز محالی است. (3970557) (alef-11)
 
محمدرضا
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۱:۱۱:۱۵
هر چقدر با مدیران نجومی بگیر برخورد کردند با این مدیر هم برخورد می کنند...
خیالتون راحت... (3969320) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۱:۴۴:۱۷
چرا دست معلم؟؟؟ باید دست اونهایی را شکست که برای اداره مدرسه بودجه نمی دهند . باید دست حقوق بگیران نجومی و اربابانشان را شکست و از آنه پرسید چرا برای پرداخت سرانه دانش آموزان بودجه نیست ولی برای دریافت حقوق نجومی هست؟؟؟ (3969692) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۳:۰۳:۵۸
مديرمحترم سايت لطفا چاپ كنيد
با سلام
تيتر انتخابي شما مناسب اين خبر نيست.لازم است به چند نكته اشاره كنم:
1-بنده به عنوان مدير دبيرستان اعلام ميكنم كه الآن سه سال است كه حتي يك ريال به حساب مدرسه ما واريز نشده.
2- مبلغ متوسط هزينه هاي برق و آب وگاز و تلفن در هردوره حداقل 3000000سه ميليون تومان است كه اگر هريك ازاين قبضها پرداخت نشود ،قطع مي شوند.
3- مدرسه داراي شماره حساب مشخص است و درپايان هرسال تحصيلي حسابرسي شده وريالي از اين بابت به جيب مدير نميرود.
4-اگر مثل وزارت بهداشت درصدي از ارزش افزوده به مدارس اختصاص مي يافت ديگر شاهد گدايي مديران از اوليا بخاطر فرزندانشان نبوديم و درقبال خدمات ارزشمندشان از آنان تشكر نيز ميشد.
5- اگر گفته هاي شما درست باشد كار مدير محترم بسيار اشتباه است و ايشان ميتوانست بجاي حمالي مفت ، از سمت خود كنار برود.
6- شرايط اداره مدارس چنان در وضعيت بحراني قرار دارد كه بايد فاتحه آموزش و پرورش دولتي را خواندو بزودي قوانين دوره ساساني در آموزش اجراخواهد شد. (3969751) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۰۹:۲۲
بر طبق قانون اساسی، آموزش باید رایگان باشد. (3969794) (alef-13)
 
منصور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۲۲:۱۱:۱۰
اولا کار این مدیر اشتباه است
ثانیا مقصر اصلی دولت است که بودجه درست و حسابی نمیده و قبض گاز ،و اب و برق که میاد مدیر باید پرداخت کنه اگه پرداخت نکنه انوقت پدر همان دانش اموز میاد میگه بچه ام سرما خورده ‌پس اون مدیر بخت برگشته چه گلی به سرش بزند اگر هم طلب پول کنه که فردا برایش میشه دردسر شما باشید چکار میکنید
اموزش و پرورش هم از یک طرف به اولیا میگه پول ندید از انطرف به مدیر میگه پول بگیرید مدیر بدبخت بین زمین و اسمان مانده (3970067) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۶:۵۱:۵۸
چون اگه تكذيب نكنه بايد كاسه كوزه بعضيا رو جمع كنه، يا نميخاد يا زورش نميرسه، يا خودشم بايد جمع كنه بره، جز اينا نيست (3968930) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۴۳:۴۱
من در مورد شلاق زدن که نمیدونم درسته یا نه اما حتی اگر مدرسه ای پول برای ثبت نام خواسته باشه اون هم در چنین مناطق محرومی باید وزیر آموزش و پروش استیضاح بشه اگر چنین دستور یا اجازه ای داده. اگر هم مسئولان رده پایین تر چنین چیزی رو خواستن اونها باید برکنار بشن. (3969824) (alef-13)
 
کاظم
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۱۴:۴۱
چرا باید چنین مدرسه ( یا مدرسه هایی ) با چنین وضع اقتصادی باشند که مجبور شوند از دانش آموز بی بضاعت پول بگیرند.

گیرم که مدیر مدرسه را بخاطر این عمل غیر انسانی توبیخ و مجازات کردند!
خب آفرین! من هم موافقم. ولی بعدش که چه بشود؟!

چرا باید مدیر مدرسه تحت چنان فشار عصبی و روانی بدلیل کمبود پول و تامین مخارج قرار بگیرد که چنین رفتار غیر انسانی از او سر بزند.

علت کجاست؟ درد چیست؟

اختلاس، دزدی، حقوق های نجومی از کیسه بیت المال ... یا مصلحت اندیشی های بی مورد ناعادلانه؟ (3968952) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۱:۲۸
دقیقا! این مدیر که باید مجازات شه و بیکار، حرفی هم نیست، ولی:
1- مدیر جایگزین برای مدرسه روستا در دسترس است؟!
2- مگر یک مدرسه روستایی چند دانش آموز دارد؟ فرض کنیم 100، کل کمک های 30 تومانی می شود 3 میلیون تومان!! آن مدرسه کجا اینقدر لنگ مانده که برای 3 میلیون در یک سال، همچین رفتاری می کنه؟!!
3- همان اول گفتم از نظر من تکلیف مدیر روشن است، ولی یک واقعیت مطرح است، مدیر از این پول هیچ سهمی نمی برد!! آقایان بالای 100 میلیون کنفرانس برگزار می کنن که مدعووین چرت بزنن و عکاسان شکار لحظه ها کنند!
4- خانه از پایبست ویران است ... (3969056) (alef-13)
 
خدایا به دادمان برس
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۱۵:۵۹
این که شد نظام سرمایه داری (3968954) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۳:۳۹
آدرس غلط نده داداش! اگه نظام سرمایه داری بود همچین مدارس بی پولی که بچه رو برای کمک مالی شلاق بزنن یا بخاطر بخاری های داغون بچه ها در آتش بسوزن وجود نداشت!‌ یک سر به مدارس آمریکا و آلمان و ژاپن بزن تا ببینی حتی دانشگاههای ما هم امکانات مدارس ابتدایی تو نظام سرمایه داری رو ندارن!!! (3969062) (alef-13)
 
حقوقدان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۳۳:۵۹
در نظام سرمایه داری هم شاید ( بر فرض محال ) به خاطر 30 هزار تومن !!! اخراج کنن ( که نمیکنن ) ولی دیگه یارو رو شلاق نمیزنن .
شلاق برای عصر حجره که متاسفانه هم اکنون در کشور ما رواج یافته .
شلاق کارگر معدن ! شلاق دانش آموز ! (3969105) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۱۶:۳۰
فانی باید عزل شود (3968956) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۴۲:۴۸
اخه چه ربطی به وزیر داره؟!!!
خدا شفا بده معنی وزیر و وزارت خونه رو میدونی؟ هر کسی هر کاری کرد وزیر استعفا بده زمان معلم و مدیرو ناظم 3 نفری روزی چند نوبت ما رو میزدن تا چوب نمیزدن روز شب نمیشد کسی از این حرفا نمیزد حالا یه بیشعوری یه کاری کرده ربطش به وزیر چیه باید برن با خاطی برخورد کنن همین! تا عبرت بشه (3969011) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۰۷:۲۴
اگر وزیر اقتدار داشت زیر مجموعش جرات این کارو نداشت (3969166) (alef-13)
 
France
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۲:۰۹:۳۵
اگه اینجوری باشه که باید هر روز کل کابینه عوض بشه! (3969366) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۴۳:۲۲
با عزل جناب فاني هم اين مسائل و مشكلات اين وزارت خانه فاني نميشه برادر ! شاعر گفته : " خانه از پاي بست ويران است " ! قربونتم آموزش و پرورش ما از پاي بست و از شالوده كارش خرابه ! آخه برادر تو قرن بيست و يكم كه دنيا داره به سرعت برق به سوي پيشرفت و صنعت و فن آوري و نو آوري مي رود ، در سيستم آموزشي ما هنوز سر و كار معلم و شاگرد با با تخته و گچ و تخته پاك كن است و جناب معلم هم متكلم وحده و وظيفه دانش آموز هم اينه كه سراپا گوش باشه ، لام تاكام هيچي نگه و حرف زيادي هم نزنه عين مكتب خانه هاي عهد بوق !!و جناب معلم هم سرتا پا مشكلات معيشتي ، باز نشسته اشهم بدتر از معلم ، با چندر غاز حقوق بازنشستگي و هزاران مشكل جسمي و روحي و خانوادگي !! شاعر فرموده : از كوزه همان برون تراود كه از اوست ! از
يك چنين نظام آموزشي قراضه و درب و داغون !! قربونتم توقع داري كه ... همين پسر بنده
با مدرك مهندسي ، سر سلسله هخامنشيان را نادر شاه مي داند ، چهار تا نويسنده كشور ،
هنر مند كشور را نمي تواند نام ببرد ، تو يك نامه اداري ، در نوشتن يك تقاضاي وام ، چندين غلط
املا يي ، ... چه گويم برادر كه ناگفتنم بهتر است !! (3969215) (alef-13)
 
آقامعلم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۱۶:۵۵
خدا وکیلی فانی گزینه مناسبی برای وزارت آموزش و پرورش نبود و نیست هرکسی که دکتری مدیریت دارد الزاما مدیر خوبی نیست ولی می تواند معلم خوبی باشد (3968958) (alef-13)
 
اصلانچی
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۱۸:۱۹
پس قانون گفته تحصیل تا پایان دوران متوسطه رایگان است !
ای بابا حالت خوشه !
کی به قانون عمل میکنه (3968960) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۰:۲۷
باید اون دانش اموزان و اولیا اونها رو به تهران آورد جلوی وزارتخونه آموزش و پرورش و در ملا عام به وزیر آموزش و پرورش شلاق زد (3968964) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۴۲:۵۸
اخه چه ربطی به وزیر داره؟!!!
خدا شفا بده معنی وزیر و وزارت خونه رو میدونی؟ هر کسی هر کاری کرد وزیر استعفا بده زمان معلم و مدیرو ناظم 3 نفری روزی چند نوبت ما رو میزدن تا چوب نمیزدن روز شب نمیشد کسی از این حرفا نمیزد حالا یه بیشعوری یه کاری کرده ربطش به وزیر چیه باید برن با خاطی برخورد کنن همین! تا عبرت بشه (3969012) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۵۴:۵۵
ربطش به وزیر اینه که وزیر نمی تونه بودجه مدارس رو تامین کنه (3969826) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۱:۰۱
روحانی مچکریم !!!!! (3968965) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۴:۲۳
سوء استفاده سیاسی ممنوع ! (3969064) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۱:۰۵
سی هزار تومان میخواستند بگیرند و داخل صندپق ذخیره فرهنگیان بریزند تا هشت هزار میلیارد بشه.
اقایان مجلس اگه واقعا متعهد هستید بایددراولین فرصت وزیر اموزس و پرورش را استیضاح کنید (3968966) (alef-13)
 
فامیل دور
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۲:۱۳
وقتی با فشار نمایندگان مجلس افرادی بی تجربه و ناشایست به عنوان مدیر به آموزش و پرورش استانها و شهرستانها تحمیل می شوند باید هم شاهد این سوء مدیریتها باشیم (3968967) (alef-13)
 
حسنی از اهواز
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۲:۴۳
روغن پالم و شلاق برای دانش آموز و کارگر ؛ حقوقای نجومی باشه برای ذخایر نظام و مدیران نجومی (3968969) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۳:۳۴
شلاق به وزیر و اخراج از وزارتخانه (3968970) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۴:۰۸
ایا کسی هست که ایشان را برای همیشه از شغل و مقام دولتی برای همیشه اخراج کند یا مماشات ادامه دارد. (3968971) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۴۰:۲۱
درست صحبت کن !
ایشان از ذخایر نظام است (3969005) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۴:۳۱
خداوکیلی اگه جای رئیس جمهور بودم استعفا میدادم (3968972) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۶:۴۳
اخه به ریس جمهور چه ربطی داره ؟ عقل را بکار بنداز (3969071) (alef-3)
 
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۰۳:۰۵
داستان کمی بوداره.همه میدونن که اکثر مردم موبایل های دوربین دار دارن و اینترنت هم که رایجه و بسیاری از مدیران و مسعولین هم میدونن که عده ای مراقبشون تا گزکی از کسی بگیرن و اینگونه رفتار قاعدتا از یا از یک ادم مشکل دار بروز میکنه یا اینکه میخوان موج سواری کنن. (3969158) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۰۷:۱۱
داستان کمی بوداره.اکثر افراد موبایل دوربین دار دارن و اینترنت و اخبار هم که در دسترس همه هست و بخصوص کارمندان و مسعولین هم حواسشون هست که زیر زره بین هستن.بنابراین این کار یا از یک ادم مشکل دار بوجود میاد یا اینکه برای موج سواریه.در هر صورت پس از بررسی دقیق باید با این افراد برخورد بشه. (3969165) (alef-13)
 
بیرانوند
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۵:۴۲
گشایش قفلی دیگر با کلید تدبیر !!!! (3968974) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۶:۴۴
منکه دلم درد گرفت وخون گریه کردم این روزها خبرهای دردناک ازسوریه -عراق یمن می شنویم ولی آیا ما هم بادشمن خارجی در مقوله طرفیم یا داعشیهای بیرحم خودمان این چنین بلا به سر هموطنان خودمان می آورند وااسفا در جمهوری اسلامی ناب هم باید شاهد یک چنین رفتار هایی باشیم (3968976) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۷:۰۸
وزیر + مدیر مدرسه باید در کرمان و جلوی همون مدرسه شلاق بخورن (3968978) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۲۸:۴۷
آدرس بدید.. مدیر شلاق خورده تحویل بگیرید.. (3968981) (alef-13)
 
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۳۰:۰۶
من نمیدانم چرا انقدر عدم ناهماهنگی است در آموزش وپرورش وبانکها دولت یا بعضی از مقامات ارشد وزارت خانه دستور می دهند ولی مدیران جز در شهرستانها عمل نمی کنند این مدیران باید از مدافعان حرم خجالت بکشند چون پشت میزشان نشستند به راحتی بدانند کسانی هستند چنصد کیلومتر اون ورتر از این کودکان از شما مدیران حمایت می کنند حالا یک مدیر در کشور خودمان یا داره بی قانونی می کنه یا داره یک کودک برای پول نداشتن کوتک میزنه باید مدیرانی از جنس مدافعان حرم داشته باشیم (3968985) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۳۰:۵۷
جالبه مسؤلان ارشد به نگرفتن وجه از دانش آموزان تاکید میکنند ، یعنی آموزش پرورش اطلاع ندارد الان مدارس دولتی تحت عناوین مختلف از دانش آموزان پول میگیرند ، چرا خودتان را به کوچه علی چپ میزنید., این بود ثمره انقلاب. بعد از سی و هشت سال اقرار به محروم بودن مناطقی از کشور دارید ، فقط شعار نزنید ، که مردم همه چیز را میدانند و می فهمند (3968986) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۳۱:۲۵
فاجعه است، باورپذیر نیست، واقعا اگر صحت داشته باش خود وزیر هم باید استعفا بده، این در حد یک فاجعه بزرگه، شوخی نیست، لطفا دقیق پیگیری کنید، به خاطر نداشتن پول بچه ها رو شلاق زدن؟ مگه می شه باور کرد، یعنی این اتفاق تو این کشور می افته؟ (3968987) (alef-13)
 
بهرام
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۳۱:۴۰
مجلس منفعل و خواب زده
الان 6 ماهه که دارن امضاء جمع میکنن برای استیضاح وزیر (3968989) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۳۵:۳۳
اقای وزیر چه خبر است؟ (3968996) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۴۹:۰۳
این مشکلات مهم نیست. الان دغدغه ما بازی تیم ملیه!! (3969026) (alef-3)
 
علی
Ireland
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۵۰:۱۳
خنده دارترین و همچنین گریه آورترین بخش قضیه انجاست که رئیس اموزش پرورش مربوطه ادعا کرده که خبر کذب محض است و با عقل و منطق همخوانی نداره.
برادر من اول پیگیری کن، بعدش انقدر قاطع حرف بزن
وافعاَ مایه تأسف و شرمساریه
خود وزیر باید جوابگو باشه (3969029) (alef-13)
 
پرتو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۷:۵۶:۵۴
این حجم بالای خشونت از کجامیاد؟ (3969041) (alef-3)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۵:۰۸
بفرمایید اون کلاس چند دانش آموز داره تا مبلغ درخواستی مدیر را واریز کنیم و شاهد این عمل زشت برای مدرسه دیگر نباشیم (3969067) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۶:۱۵
اگر می خواسته اخراج کنه دیگه چرا شلاق زده؟ مگه بچه رو باید زد؟ (3969069) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۸:۳۸
برادران عزیز من در جریان کار آموزش و پرورش هستم چون فرهنگیم .این آقای مدیر اصلا کار خوبی نکرده و باید عزل شود .ولی مدارس اصلا بودجه ندارن .از کجا مدیر مخارج مدرسه رو تامین کنه؟؟؟؟این مشکل از کجا باید حل بشه .بعضی سازمانها اونقدر پول دارن که...ولی آموزش وپرورش برای قبض آب و برق مونده کلاسها هم چهل نفره شده (3969078) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۲:۳۷:۲۸
کار خوبی نکرده؟ اگر بچه خودت شلاق خورده بود باز هم چنین افاضاتی داشتی؟! چون پول نداشته باید شلاق بزند دفعه بعد لابد کهریزکی هم می کند! (3969737) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۲:۳۸:۲۸
الان این مدیر دستگیر شده؟ باز جویی شده؟ کسی دنبال کار را گرفته یا برای لاپوشانی و مجازات امنیتی افشاگر دارد برنامه ریزی می شود؟! (3969740) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۲۱:۱۴
سلام علیکم لطفاً خبری هم در مورد اینکه مدارس دولتی در برخی مناطق به صورت غیر انتفاعی اداره می شوند. مثلاً ادارة چند مدرسه از چند روستا را به یکی از مسئولین آموزش و پرورش آن بخش می دهند، و آن مسئول به جای آنکه کل بودجه های مصوب را در مدارس خرج کند، فقط بخش کمی را صرف مدرسه می کند و بقیه را بالا می کشد( به جیب می زند). (3969088) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۲۲:۵۰
یاد پرسش مهر رییس جمهور عزیز افتادم
منشا خشونت کجاست؟؟ (3969092) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۳۲:۲۳
خدا نگذرد از کسانی را که به نام توسعه در این کشور این وضعیت اسفبار مدیریت پولی را به سر آموزش و پرورش کشور آوردند. آقای هاشمی باید جوابگو باشد که در ریاست جمهوریش نجفی را که یک لیبرال بود وزیر آموزش و پرورش کرد و سیاست اقتصاد لیبرالی را در آموزش و پرورش کشور که طبق قانون باید رایگان باشد اجرا نمود. اقای احمدی نژاد هم باید جوابگو باشد که پول یارانه ها را که دردی از ملت دوا نکرده است خرج آموزش و پرورش و حوزه سلامت کشور نکرد. این بیشتر به عدالت نزدیکتر بود که ایشان شعارش را می داد.تا این لیبرال های دنباله رو سرمایه داری در این کشور به قدرت می رسند ملت باید این به عدالتی و تحقیر تحمل کند. (3969104) (alef-13)
 
دهقانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۳۶:۴۲
تا موقعی که اظهار نظرها سیاسی باشه هیچ چیزی درست نمیشه آخه چرا رییس جمهور باید استعفا دهد بگید موظفه بررسی کند و به مجلس و مردم جواب بده (3969107) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۰۶:۰۵
حتما باید ریشه یابی شود .چرا یک مدیری چنن کاری را بتواند در مدرسه انجام دهد سایرین کجا بودند .این منطقی نیست .ابروی معلمین را نبرید این دروغ کثیف وزشتی هست در حق مقام معلمی . (3969161) (alef-13)
 
Sweden
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۰۶:۴۵
به چه جراتی این کار و کردی مگر زمان ارباب رعیتی هست (3969163) (alef-13)
 
Vahid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۱۵:۰۸
آموزشهاي فرهنگی معلمان در دوره های مربوطه برابر کدام استانداردهای جهانی است.. نتیجه فقر نظام اموزش همینه (3969178) (alef-13)
 
دکتر جمشید وحیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۲۰:۳۶
با وضعیتی که بر آموزش و پرورش کشور و آموزش عالی حاکم است فرزندان طبقات فرو دست و فقیر که اکثر مردم و ملت کشور را تشکیل میدهند در بی سوادی و جهل مرکب یعنی آنچه استعمار گران و دشمنان خارجی و داخلی وطن به دنبال آنند فرو خواهند رفت و وضعیت کشور به شرایطی که در قرون وسطی حاکم بوده است باز خواهد گشت و دشمنان قسم خورده وطن عزیز مان را که به هدف خود رسیده اند خوشحال خواهد نمود. دنیا در حال پیش رفت و وطن ما در حال پس رفت بعلت جلو گیری از با سواد شدن فرزندان ایران از راههای مختلف و از جمله نا توانی پرداخت هزینه های مختلف آموزشی که طبق و وفق اصول قانون اساسی باید رایگان باشد. (3969186) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۹:۴۴:۳۷
دیروز در مدرسه ابتدایی یکی از روستاهای استان فارس نزدیک شیراز مدیر مدرسه بچه یتیم را زده بود صورتش داغون شده بود بعدش دایی اش رفته بود مدرسه که دلیل را بپرسه مدیر نه تنها عذرخواهی نکرده بلکه رفته شکایت هم کرده که منو تهدید کردند (3969217) (alef-13)
 
590
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۰:۰۶:۴۸
انقلاب ما انقلاب ارزش ها بود؛
انقلاب فرهنگی بود.
چه یه سر ما امت آمده است؟ جداً متاسفم! (3969247) (alef-13)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۰:۱۳:۴۹
باید به آن مدیر نه تنها جایزه داد بلکه او را باید جزو نمونه ترین مدیران به حساب آورد و به او آفرین گفت چرا که میتواند تنها با 30 هزار تومان بابت هر نفر هزینه تحصیل یک سال تحصیلی را جبران نماید .!!!!! (3969252) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۰:۳۰:۳۴
به خدا از زمانی که تو تلگرام خوندم حالم بد شده به نظرم یک بار برای همیشه این نوع تنبیه قرون وسطایی را از بین ببریم شلاق هایی که بر روح و روان این دانش اموزان خورده اهمیتش بیشتر است به نظرم این معلم را باید در میدان اصلی کرمان توسط خود این بچه ها شلاق زد تا درس عبرتی باشد برای دیگران. (3969280) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۰:۵۴:۰۳
مو به تنم راست شد خدا ازش نگذره (3969310) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۱:۲۰:۱۵
در اینکه مدارس دولتی والدین رو مجبور به پرداخت هزینه میکنن شکی نیست اما اینکه به علت ندادن پول دانش آموز رو شلاق زده یه کم عجیب به نظر میرسه. یا طرف سلامت روانی نداره یا اینکه خبر به درستی منعکس نشده. والله اعلم (3969333) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۲:۳۴:۳۷
کجا داریم میریم.................................................................. (3969386) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۲:۵۰:۲۲
من یک فر هنگی هستم هرسال مدیر مدرسه توان پرداخت قبوض مدرسه را نداره و معمولا با اخطارهای متوالی پول قبوض جور میشه اگر کمک های مردمی نباشه مدارس اداره نمی شوند چون وزارت هیچ سرانه ای نمی دهد (3969400) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۲۳:۰۱:۱۱
نظام آموزشیمون مشکل داره
چرا باید کار یه اموزشگاه یا مدرسه به جایی برسه که به یه خانواده بی بضاعت اینقدر زور بگه؟
حالا شما بیا بگو وزیر باید استعفا بده یا رئیس جمهور! این جکها چیه بعضیا میگن. یکم فکر بد نیست، (3969406) (alef-3)
 
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۱۴:۱۲
لطفا در رابطه با سرانه هر دانش اموز اطلاع رسانی بفرمایید... کار زشت این مدیر نباید سرپوشی بر شانه خالی کردن وزارت اموزش و پرورش از تعهداتش باشه...وزارت اموزش و پرورش مسولیت اداره مدارس را بر عهده مدیران گذاشته ... (3969442) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۱۴:۴۴
اول برويد ببينيد مختار آباد كجاست مدرسه اش شبيه مدرسه هست؟مديرش چندتا كتاب خوانده چقدر حقوق ميگيرد گرفتاري هايش چيست بعد قضاوت كنيد (3969443) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۲۱:۳۵
سلام
اموزش وپرورش سرانه سالانه به مدارس نمی پردازد عملا به مدیران اجازه می دهند یا اجبار میکنند که از دانش آموزان هزینه دریافت کنند بعدا مسؤولین در رسانه ها با کمال پر رویی اعلام میکنند که مدیران حق ندارند از دانش آموزان پول دریافت کنند
سوال
1- مدیر هزینه مدرسه را چگونه تأمین کند ؟
2- وقتی آموزش و پرورش به مدیران در جلسات میگویند با کمک های مردمی مدرسه را ا داره کنید
3- حالا وظیفه مدیریت چیست؟ (3969451) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۲۵:۳۰
در هر جایی شاید مدیر زیردستی تخلف کنه اما اقای وزیر باید مقتدرانه مدیر رو توبیخ و بابت اقداماتی که جهت جلوگیری از موارد مشابه انجام داده رسما در مجلس به نمایندگان ملت توضیح بده و البته نمایندگان هم باید پی گیر اجرای قولها و صحبتهای وزیر باشند (3969455) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۳۶:۳۰
معلميني كه مدعي فرهنگ سازي جامعه رابر عهده دارند ومرتب هم جلو مجلس براي افزايش حقوق متحصن هستند (3969459) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۰۸:۵۵:۴۲
همین درخواست افزایش حقوق هاست که همه را بدبخت کرده چون تورم درست میکنه (3970345) (alef-11)
 
ماز
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۰۸:۴۵:۲۸
مطمءنی که دلیل تورم ،همین افزایش حقوق معلمهاست ؟؟!!در این صورت المان و ژاپن باید بیشترین تورم را داشته باشن ؛ نه زیمباوه و ونیزوءلا.....در کل اقتصاد ایران ، حقوق معلمها درصد ناچیزی هست و اصلا به حساب نمیاد .... (3970904) (alef-11)
 
علي وارنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۰:۵۲:۳۲
اوج فاجعه است كه دولت نميتواند هزينه اموزش كودكان رو تامين كند!؟ و انوقت براحتي اختلاس انجام ميپذيرد و رانت وجود دارد و حقوقهاي نجومي پرداخت ميشود و الي اخر!!!!!؟؟؟؟؟؟ اين مدير صلاحيت كار در اموزش و پرورش رو ندارد، مديري كه بجاي اينكه از اداره اموزش منطقه اش تقاضاي سرانه مالي اش رو كنند از كودكان بي نوا تقاضاي پول ميكنند!؟ چرا شما نمايندگان مجلس از استيضاح وزير اموزش و پرورش منصرف شديد؟؟؟؟ وزيري كه توان اداره زير مجموعه خودش رو ندارد اينچنين ميشود، كه مديري مثل دوره بربريت كودكان رو شلاق ميزند!؟ (3969466) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۰۷:۱۶:۲۴
چه خوب میشد مراتب توسط افراد ذیصلاح که اقای توکلی در منطقه می شناسند پیگیری میگردید (3969550) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۱:۱۴:۱۸
اسیب شناسی ماجرا برمیگردد به شرایط انتخاب مدیر در دستگاههای آموزشی واجرایی کشور بابررسی پرونده این نامعلم به درستی مشخص میشود که درانتخاب ایشان به عنوان مدیر مدرسه چه شرایطی مورد نطر قرار گرفته است (3969660) (alef-13)
 
از سار کاشان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۰۷:۳۴
چرا بی جهت این اخباری که صحت و سقم آن معلوم نیست را منتشر می کنید
با آبروی ایران بازی می کنید. (3969787) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۰:۳۹:۳۶
به هر حال یک عده باید خوراک شبکه های بیگانه را فراهم کنند ! (3970390) (alef-11)
 
Turkey
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۰۸:۲۰
زندان کمترین تنبه برای مدیر مدرسه و اخراج کمترین تصمیم برای مدیر آموزش و پرورش (3969789) (alef-13)
 
حمید
Germany
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۵:۳۳:۳۴
پس اصل 28 و 29 قانون اساسی که تحصیل واموزش ودرمان را برای همه مردم مجانی می داند کجاست وای بر ما که برای سی هزار تومان می بایست این چنین فرزندانمان شلاق بخورند ان وقت هر روز یکگزارش از مناطق تحت کنترل داعش پخش می شود که مردم را برای فان و بمان کار شلاق می زنند. (3969853) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۶:۱۵:۴۹
سی هزار تومان هزینه کتاب نداشتند پرداخت کنند ولی پول داشتند گوشی های سه میلیون تومانی بخرند و با آن فیلم بازی کنند و در فضای مجازی پخش نمایند باید به این هوش دروغگویی شاخدار آفرین گفت ! (3969882) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۳:۲۲:۳۸
شما کارگاه نیستی ؟! (3970463) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۷:۲۹:۵۵
به نظر من هزینه زیادی صرف مدارس ایرانی خارج از کشور می شود بهتر انست که این مدارس جمع شود واین پودجه کلان صرف مدارس ایرانی داخل کشور شود اکثر فرزندان این افراد که در دانشگاههای خارج هستند ابتدایی را هم یا در ان مدارس با جیب پدرانشان بخوانند یا با نوارهای درسی با درس خواندن در خانه بپردازنندیا اگر خیلی د نگران درس فرزندانشان هستند به ای ن ماموریتها نروند واز افراد بی دغدغه کمک گرفته شود (3969932) (alef-11)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۲۲:۱۵:۴۲
یکبار برای همیشه باید تکلیف این جور جنایت‌ها روشن بشه و چنان تنبیه سختی برای مدیران بی لیاقت و بی وجدان اجرا بشه که تبدیل به ضرب المثل بشه و دیگه هیچ متخلفی جرأت حتی فکر کردن به این جور تنبیهات رو نداشته باشه، در واقع باید ریشه یابی بشه که اون شخص خاطی و جنایتکار روانکاوی بشه. (3970070) (alef-13)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۰۷:۰۵:۰۸
خدا عاقبت همه رو ب خیر کنه ایشالا (3970308) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۴:۵۶:۴۵
كل ما جرا دروغ هستش تكذيب هم شده (3970515) (alef-11)
 
حسین س
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۲۲:۲۳:۲۴
از کجا اینقدر مطمعنی؟ الان تکذیب کردند شاید چند روز دیگه تکذیب راتکذیب کنند. (3970749) (alef-11)
 
فاطما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۱۵:۰۰:۳۴
در جایی که شلاق زدن بهر دلیلی مرسوم باشه قبح انسان بودن هم از بین میره و هرکسی بخود اجازه میده شلاق بزنه (3970522) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۱۲:۱۵:۵۶
ای کاش من هم را هم تنبیه بدنی می کردند ولی مجبور نبودم صدای وحشتناک مدرسه را کنار خانه مان تحمل کنم!!! (3971094) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۲ ۱۵:۲۷:۱۶
الان عصر تکنولوژی است کسی جرات چنین کار را ندارد چون از عواقب وحشتناک آن مطمئنند (3971285) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۴ ۰۸:۰۸:۰۵
اگر صحت دارد ، باید مدیر مربوطه پاسخ دهد اینکار با هیچ عقل و منطقی توجیه پذیر نیست (3973019) (alef-3)
 
شاکری
United States
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۰۶:۱۰:۵۳
مجلس بایستی سریعا وزیر و رئیس اموزش پرورش اونجارو عزل و محاکمه کنه. (3974312) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۱:۳۴:۱۵
تحصیل رایگان حق ملته آقای مدیر!!!!!
تحصیل رایگان حق ملته آقای وزیر!!!!!
تحصیل رایگان حق ملته آقای رئیس جمهور !!!!!
مگه این آقایون قانون اساسی رو نخوندن؟؟؟ (3975607) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.