نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 403683
معلم تنبیه کننده دانش آموزان کلاله‌ای به مدرسه‌ دیگری منتقل شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۲
اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در بیانیه ای اعلام کرد: تنبیه دانش‌آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس بوده و معلم خاطی به مدرسه ای دیگر منتقل شده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، در بخشی از این جوابیه آمده است: تنبیه دانش‌آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس انجام شده و علت دیگری نداشته است.

در بررسی‌های به عمل آمده توسط اداره کل آموزش و پرورش گلستان و شهرستان کلاله، تنبیه دانش آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس انجام شده و دلیل دیگری نداشته است.

معلم خاطی از مدرسه مذکور به مدرسه دیگری منتقل شده و پرونده وی برابر قوانین ومقررات، به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری ارسال شد.

گفتنی است  تنبیه شدت نداشته است و همچنین والدین، رضایت کتبی خود را اعلام کرده‌اند.

چندی پیش در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی خبر ضرب و شتم 5 دانش‌آموز شهرستان کلاله منتشر شده بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاله در همان زمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کلاله، گفت: این دانش‌آموزان در کلاس هشتم در یکی از مدارس داخل شهر بوده‌اند اما صحت و سقم این شایعات مطرح شده، مشخص نشده است.

سنچولی افزود: این اتفاق براساس شنیده‌ها در زنگ پایانی کلاس در روز دوشنبه هفته گذشته رخ داده و پس از آن تعطیلات تاسوعا و عاشورا بوده و مدارس تشکیل نشده و پس از پایان تعطیلات این موضوع بررسی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : کتک زدن در مدرسه+تنبیه دانش آموزان+کتک زدن
 
۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۲۲:۴۵:۱۶
خسته نباشيد!!!
بهتره كه ايشون به مقام وزارت برسن. چقدر جالبه!! (3978369) (alef-13)
 
امیر
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۸ ۰۰:۵۶:۴۴
فقط همین!!!!
باید اخراج میشد
زده طفل معصوم رو ناکار کرده!!! (3978467) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.