نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400654
جنایت به خاطر مرغ مینا/ قاتل: می خواهم مادرم را قبل از مرگ ببینم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷
پسر جوانی که به خاطر یک مرغ مینا مرتکب قتل شده بود به حرمت ماه محرم بخشیده شد.

به گزارش میزان، هشتم مرداد سال 91 ماموران پلیس از جنایتی در منطقه باغستان شهریار با خبر شدند. تیم جنایی پس از حضور در محل، متوجه شدند، اهالی قصد دستگیری سارقی را داشتند که او با چاقو پسر جوانی را به قتل رسانده بود. قاتل قبل از فرار توسط مردم دستگیر شده بود.

پسر 19 ساله پس از انتقال به پلیس آگاهی با اعتراف به جرم خود گفت: من شغلم ایزوگام کردن خانه ها است. امروز در مسیر بازگشت به خانه متوجه مرغ مینایی شدم که بالای دیوار کارگاهی نشسته بود. برای شکار آن بالای دیوار رفتم که اهالی متوجه شده و به تصور اینکه من دزد هستم به طرفم حمله کردند. من هم برای دفاع از خود ، مرتکب قتل شدم.

پسر جوان پس از محاکمه در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران به قصاص محکوم و رای دادگاه در دیوان عالی کشور تائید شد. در حالی که قاتل در یک قدمی چوبه دار قرار داشت، اولیای دم به حرمت ماه محرم قاتل را بخشیدند.

امروز قاتل از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه قرار گرفت که در دفاع از خود گفت: از قتل پشیمانم و در این مدت در دارالقرآن زندان فعالیت می کردم و توانستم رفتار گذشته خود را اصلاح کنم. مادرم در بیمارستان به خاطر سرطان بستری است و تقاضا دارم مرا ببخشید و آزاد کنید تا قبل از مرگ در کنار او باشم.

پس از دفاعیات قاتل ، قضات وارد شور شده و با حکم دادگاه پسر جوان به زودی آزاد می شود.
 
کلمات کلیدی : قتل+جنایت+مرگ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۰۱:۱۱:۴۵
تو رو خدا قاتل ها رو آزاد نکنید، زندان بلندمدت بهترین مجازات برای قاتلین است. اگر اینقدر راحت آزاد بشه هیچ ابایی از قتل های بعدی نخواهد داشت (3968357) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.