توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416584
مسئول بسیج دانشگاه تهران : آقای روحانی! به مشکل بیکاری هم مانند لغو سخنرانی مطهری واکنش نشان دهید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۳
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در واکنش به پاسخ نامه علی مطهری نایب رئیس مجلس از سوی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، گفت: انتظار داریم آقای روحانی به مشکل بیکاری هم مانند لغو سخنرانی مطهری واکنش نشان دهد.

به گزارش تسنیم، امین اقرلو مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در گفت‌وگویی، در واکنش به پاسخ نامه علی مطهری نایب رئیس مجلس از سوی حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، گفت: امروز کشور با مشکلات عدیده‌ای از جمله مشکلات اقتصادی، رکود و تورم روبه‌رو است که از آقای روحانی انتظار داریم درک درستی از اولویت‌های کشور داشته و نسبت به آنها نیز نامه‌نگاری و یا چاره‌اندیشی کند.

وی با بیان اینکه دولت تلاش می‌کند با دست‌‌درازی به مسائل حاشیه‌ای، از جمله لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس در مشهد، کم‌کاری‌هایش در آستانه انتخابات را جبران کند، افزود: بنده معتقدم که پاسخ نامه آقای مطهری از سوی رئیس‌جمهور ژست تبلیغات انتخاباتی است و هدف دیگری جز این ندارد.

این فعال دانشجویی با تأکید بر اینکه برجام هیچ ثمری تاکنون برای کشور نداشته و دولت سعی دارد با پرداختن به مسائل حاشیه‌ای، افکار عمومی را در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری از این مسئله دور کند، اظهار کرد: امروز نه تنها چرخ زندگی مردم نمی‌چرخد، بلکه چرخ سانتریفیوژها هم نمی‌چرخد؛ ای کاش مشکل معیشت، اشتغال و ازدواج جوانان نیز جزو اولویت‌های آقای روحانی بود و نسبت به رفع این مشکلات هم نامه‌نگاری می‌کرد.

اقرلو تصریح کرد: تاکنون 62 سخنرانی در دانشگاه‌های کشور لغو شده، اما آقای روحانی هیچ واکنشی نسبت به آنها نداشته است، واقعا جای تعجب دارد که چرا آقای رئیس‌جمهور موضوع به موضوع کم اهمیتی نظیر لغو سخنرانی آقای مطهری واکنش نشان می‌دهد، اما نسبت به بی تأثیر بودن برجام پاسخی برای مردم ندارد!

وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم آقای رئیس‌جمهور نسبت به مشکل بیکاری جوانان هم، مانند لغو سخنرانی یک نماینده مجلس در مشهد واکنش نشان دهد.

به گزارش تسنیم، قرار بود علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در خانه ملت همزمان با اربعین حسینی در مشهد سخنرانی کند که سخنرانی وی لغو شد؛ این مسئله با واکنش‌هایی از سوی برخی نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس مواجه شد و علی مطهری نیز در نامه‌ای به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، خواستار پیگیری این مسئله از سوی وی شده بود که رئیس‌جمهور نیز پاسخ نامه مطهری را داده است.
 
 
کلمات کلیدی : لغو سخنرانی + علی مطهری + دادستان خراسان رضوی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.