توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420392
تازه‌ترین خبر از کمیته تحقیق از لغو سخنرانی مطهری در مشهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۶
رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پس از جلسه با دادستان کل کشور و استماع صحبت‌های نائب رئیس دوم مجلس گزارش هیات تحقیق لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس در مشهد تقدیم هیات رئیسه می‌شود.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: هفته گذشته براساس ماموریتی که رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون شوراها داد، تعدادی از نمایندگان با سفر به مشهد با فرمانده سپاه استان خراسان رضوی، دادستان مشهد و مدیر کل دادستانی، استاندار خراسان رضوی، مجمع مشورتی اصلاح طلبان که دعوت کننده نائب رئیس مجلس مشهد بودند، مسئولین اداره کل اطلاعات استان خراسان و مسئولین نیروی انتظامی جلسه و دیدارهایی داشتند که گزارشاتی در خصوص لغو سخنرانی آقای مطهری از این جلسات استخراج شد.

وی افزود: ما به دنبال این موضوع هستیم که امروز نیز جلسه ای با دادستان کل کشور داشته باشیم و پس از آن گزارش لغو سخنرانی آقای مطهری در مشهد نهایی و تقدیم هیات رئیسه خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : لغو سخنرانی + علی مطهری + دادستان خراسان رضوی + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.