توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465887
اسپایسر: در پی بررسی توافق هسته‌ای هستیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
سخنگوی کاخ سفید بار دیگر تاکید کرد آمریکا در پی بررسی برجام است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل ازشبکه ای پی تی ان لایو، شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید، گفت: به دنبال بررسی توافق هسته‌ای با ایران هستیم.
 
خبرنگاری از وی پرسید: «شب گذشته رئیس جمهور (آمربکا) توافق با ایران را بدترین توافق تاریخ نامید. او همچنین اعلام کرد که دولت ایران در زمان توافق در آستانه فروپاشی بوده است. این موضوعی است که هرگز نمی‌توان اعتقادی به آن داشت و گزارشی درباره آن وجود ندارد، او همچنین گفت که اموال آزاد شده ایران برای تامین منابع مالی تروریست‌ها استفاده نشده‌ است بلکه در حساب‌های بانکی در سوئیس قرار دارد. آیا این اطلاعات بر اساس گزارش‌های اطلاعاتی به دست آمده‌اند و یا بر اساس اطلاعات دیگر حاصل شده است؟»

 سخنگوی کاخ سفید در پاسخ گفت: من نمی‌خواهم وارد مطالبی که رئیس جمهور می‌داند شوم، اما دلایلی وجود دارد که ما حالا ما می‌خواهیم بر اساس فرآیندی، نهادها بتوانند در تعامل با هم، این توافق (برجام) را بررسی کنند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۲۱:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۰۷:۵۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۶:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۰۷:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۰۷:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۸:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۲ ۱۶:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : سخنگوی کاخ سفید+برجام +شان اسپایسر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.