نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468280
میرسلیم: کسی در مناظره دوم قاعده را به هم بزند، مقابله می کنم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۷
نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: در مناظره دوم اگر کسی قاعده مناظره را به هم بزند، مقابله می کنم.

به گزارش مهر، سید مصطفی میرسلیم روز چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در پاسخ سوالی در خصوص انصراف سه کاندیدای اصولگرا به نفع یکدیگر گفت: ما همدیگر را تقویت می کنیم اما معنی سیاسی آن این نیست که به نفع همدیگر کنار برویم زیرا معلوم نیست انصراف هر کدام از ما به نفع رقیب است یا ضرر وی.

میرسلیم ادامه داد: به عنوان یک فعال سیاسی و بر اساس محاسبات چند ساله ام می گویم که هر شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری تا آخر می مانند و درست نیز همین است و انتخاب نهایی با مردم است.

وی اظهار داشت: در مناظره دوم اگر کسی قاعده مناظره را بر هم بزند قطعا مقابله خواهم کرد، بجای این کارها بگویید برای دردهای مردم چه می کنید.

وی افزود: در مناظره اول من طبق قاعده مناظره عمل کردم اما به یک باره موج انحرافی ایجاد شد و همه به جان یکدیگر افتادند، اگر قاعده مناظره را پذیرفتید باید طبق آن عمل کنید و اگر این مسائل در مناظره دوم تکرار شود قطعا برخورد خواهم کرد.

میرسلیم گفت: تدبیر مناسب و عمل کردن به تدبیر مهم است و چرا در سال های گذشته ۴۵ طرح ملی از طرف مجلس تصویب شد اما در دولت یازدهم این طرح ها متوقف شدند.

نامزد ریاست جمهوری همچنین اضافه کرد: دولت تدبیر و امید به تورم توجه کرد و رکود را رها کرد.

میرسلیم عملگرایی و صداقت به مردم را علاج کار دانست و گفت: تحقیق و پژوهش سرلوحه دولت بنده است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + مناظره‌های انتخاباتی + جهانگیری + قالیباف + روحانی + میرسلیم
 
Italy
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۷:۱۸:۲۴
میرسلیم شده مبصر مناظره! :) (4309718) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۷:۱۸:۴۰
چرا همه صحبت های ایشان را نقل نکرده اید؟

"مطرح کردن بحث 4 و 96 درصد و تقسیم ملت به 2 دسته، تنها یک شعار برای کوبیدن رقیب بود و نامزدها باید در این مناظره ها بگویند که برای درمان دردهای مردم چه می کنند"

"وعده چند برابر کردن یارانه ها غیرعلمی است. به جرات می گویم که این تنها یک شعار برای به دست آوردن رای عامه مردم است...برخی برای اینکه رای عوام را جمع کنند این گونه شعارها را مطرح می کنند و کاری به تحقق آن هم ندارند" (4309720) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.