نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467328
پیش بینی تحلیلی حسین شریعتمداری از انتخابات
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۸
روزنامه کیهان به نقل از حسین شریعتمداری نوشت: روز شنبه بعد از مناظره که آقای روحانی به سفر استانی کرمان رفته بود،جمعیتی که برای استقبال از ایشان آمده بودند و بسیاری از آنان را دانش‌آموزان تشکیل داده بودند نیز به جای شعارهای مرسوم در اینگونه اجتماعات که خوش‌آمدگوئی به رئیس‌جمهور است، در اقدامی هماهنگ شعار «اسحاق دوستت داریم» را سر دادند.

شریعتمداری ضمن تاکید بر اینکه این رخدادهای هماهنگ نمی‌تواند تصادفی تلقی شود، افزود: اعلام شده بود که جهانگیری به توصیه عناصر اصلی جبهه اصلاحات و کارگزاران نامزد شده است و ایشان در ابتدا اعلام کرد برای کمک به روحانی و به عنوان مکمل ایشان آمده است اما در جریان مناظره تاکید کرد که آمده است رئیس‌جمهور شود! بنابراین و با توجه به آنچه عرض کردم احتمال اینکه کنار نکشد از احتمال کناره‌گیری وی بیشتر است و البته سخنان چندگانه [کنار نکشیدن]نیز از مدعیان اصلاحات بعید نیست.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + مناظره‌های انتخاباتی + جهانگیری + قالیباف + روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۰:۲۱:۲۰
روحانی در این 4 سال کشور را فلج کرد نیازی نیست که دیگران بگویند همه با پوست و استخوان آنرا درک میکنن. (4302260) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۱:۲۶:۰۹
باسلام می شود بفرمایید چرا وبه چه دلیل ؟ (4302453) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.