توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387127
انهدام باند مدلینگ مبتذل در اردبیل
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری اعضای باندی خبر داد که در زمینه مدلینگ فعال بوده و تصاویر مبتذل را در فضای مجازی منتشرمی کردند.

به گزارش ایران، ناصر عتباتی گفت: دستگاه قضایی برای حفظ فضای امن اخلاقی به فضای مجازی نیز حساس است و در این راستا با گزارش اخیر سازمان اطلاعات سپاه استان مبنی بر فعالیت‌های مدلینگ مبتذل در فضای مجازی، دادستانی اردبیل به موضوع ورود کرد.

وی با اشاره به فعالیت برخی افراد سودجو در این زمینه افزود: چند خانم به عنوان مدل با همکاری برخی آرایشگاه‌های زنانه و چند آتلیه عکاسی اقدام به تهیه تصاویری مبتذل و بدون پوشش می‌کردند که با هیچ یک از مبانی دینی، اخلاقی، شرعی و اعتقادی سازگاری ندارد.

برخی آرایشگاه‌ها پس از آذین خانم‌ها، آنها را در قالب مدل به چند آتلیه عکاسی معرفی می‌کردند و پس از تهیه تصاویر نامناسب با استفاده از جلوه‌های هنری حرفه‌ای، آنها را از طریق افرادی که مدیریت صفحات مجازی را در اختیار داشتند، انتشار می‌دادند.

او با اشاره به مشکلات اخلاقی و اعتقادی افرادی که در این فعالیت نقش داشتند، اضافه کرد: افرادی به عنوان مدیران چند صفحه در فیس بوک و اینستاگرام عکس‌های مبتذل را با نام اردبیل انتشار دادند که برخی از آنها بین ۷۰ تا ۸۰ هزار نفر تعقیب‌کننده داشتند.
 
کلمات کلیدی : انهدام+مدلینگ اردبیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.