توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438947
انهدام 93 باند مسلح در سیستان و بلوچستان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بالغ بر 102 تن انواع مواد کشف شده که تا کنون بی سابقه بوده و این میزان کشفیات در مدت مشابه سال گذشته رشدی 40 درصدی داشته است.

به گزارش ایسنا، سردار رحیمی با اشاره به اینکه بیشتر مواد مخدر کشف شده توسط پلیس استان در درگیری مسلحانه با باند های توزیع کننده مواد مخدر بوده است، افزود: در 9 ماهه سال جاری، 93 باند بزرگ و مسلح توسط پلیس منهدم شده و 9 قاچاقچی مسلح به هلاکت رسیدند و بیش از چهار هزار سوداگر مرگ نیز با 590 دستگاه خوردو دستگیر شده اند.

این مقام ارشد انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود، مبارزه با مکان هایی که مواد مخدر در آن به فروش می رسد را یکی دیگر از برنامه های در دستور کار پلیس  خواند و گفت: تا کنون در چند مرحله  از این ماموریت، 44 باب منزل و مکان هایی که در آن مواد مخدر به فروش می رسد، پلمپ شده است.

رحیمی مبارزه  شبانه روزی با  مواد مخدر را اولیت اصلی نیروی انتظامی  استان خواند و بیان داشت: با برنامه ریزی های تدوین شده، این مبارزه با جدیت ادامه دارد و هیچ نقطه ای در این استان پهناور برای قاچاقچیان امن نخواهد بود.
 
کلمات کلیدی : انهدام + باند مسلح + سیستان و بلوچستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.