توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505571
انهدام باند کلاه‌برداری در قزوین
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۹
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از انهدام باند کلاه‌برداری در قزوین که با وعده تهیه وام میلیاردی با سود کم از افراد کلاه‌برداری می‌کردند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ آرش مرادی اظهار کرد: با ارجاع پرونده‌ای از مراجع قضائی مبنی بر کلاه‌برداری از یک شهروند قزوینی به مبلغ 500 میلیون ریال، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده، کلاه‌برداران با معرفی خود به‌ عنوان شاغل در دستگاه دولتی و بانفوذ در ادارات که می‌توانند تسهیلات میلیاردی با سود کم تهیه کنند شاکی را تطمیع و با اخذ مدارک لازم و اخذ یک فقره چک 500 میلیون ریالی از فرد و با دادن وعده در موعد مقرر، چک شاکی را وصول و متواری می‌شوند.

رییس پلیس آگاهی قزوین افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی قزوین با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی لازم یکی از کلاه‌برداران را در استان گیلان شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی در یک اقدام ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

مرادی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی استان در مواجه با شاکی پرونده، به کلاه‌برداری از وی به مبلغ 500 میلیون ریال با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: مأموران همدستان متهم را نیز در قزوین شناسایی و آنان را دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
کلمات کلیدی : انهدام + کلاه‌برداری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.