نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377029
وکیل مدافع تعدادی از کارگران: عمده اتهامات مرتضوی تخلفات کلان مالی است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰
وکیل مدافع تعدادی از کارگران در پرونده تأمین اجتماعی گفت: عمده اتهامات مرتضوی در پرونده تأمین اجتماعی تخلفات کلان مالی است.

مصطفی ترک همدانی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص برگزاری دادگاه مرتضوی در تاریخ ۱۴ شهریور ماه ۹۵، گفت: این پرونده در ادامه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق سازمان تأمین اجتماعی و دادستان سابق تهران است.

وی افزود: از مرتضوی به عنوان دادستان سابق تهران به دلیل بازداشت غیرقانونی و اتهامات دیگر از سوی پالیزدار و عطار شکایت شده است و به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی هم عمده اتهامات مرتضوی تخلفات کلان مالی است.

ترک‌همدانی با بیان اینکه من به عنوان وکیل تعدادی از کارگران تأمین اجتماعی در این پرونده حضور دارم،‌گفت: قوانین ما روشن و واضح است و در این زمینه می‌توانیم به روند رسیدگی به اتهامات امیدوارم باشیم.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه دادگاه در شعبه ۱۰۵۷ مجتمع قضایی رسیدگی به جرائم کارکنان دولت برگزار می‌شود، گفت: رسیدگی به این پرونده را قاضی حیدری بر عهده دارد و از بیان جزئیات بیشتر در این پرونده معذورم اما امیدواریم علی‌رغم اطاله دادرسی به نتیجه برسیم.
 
کلمات کلیدی : مرتضوی ، تخلفات کلان، مالی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۲:۲۲:۳۲
یکی ازجرمهای بزرگ او کار گذاشتن سیستم استراق سمع در مصاحبه با آقای فاضل لاریجانی است که در مجلس توسط احمدی نژاد ازان استفاده شد (3854791) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۳:۵۵:۰۶
توکلی در مورد این پرونده صحبت کند
پرونده مرتصوی (3854991) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.